Recent content by przemmir

+
  1. P

    Mutagenerator

    Przykładowo zamiast dawać nam "Większy Niebieski Mutagen", który daje nam +10% do mocy znaków, moglibyśmy otrzymywać mutagen dający przykładowo +15%.
  2. P

    Mutagenerator

    Dla mnie ten przedmiot i jego pomysł jest w ogóle nietrafiony. Kończąc Krew i Wino mam tyle mutagenów na najwyższym poziomie, że nawet nie zwracam uwagi na to czy Mutagenerator coś mi wygenerował czy nie. Wydaje mi się, że ciekawszą opcją od aktualnej byłoby zbieranie tych ładunków, ale za cenę...
  3. P

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    {BUG] Koło ruin fortu Ussar po zniszczeniu gniazda potworów nie znika pytajnik oraz pojawia się możliwość interakcji z owym gniazdem potworów...
  4. P

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    [SUGESTIE] 1) Warto by było podnieść poziom wiedźmińskiego rynsztunku Żmii na 40 lvl tak jak pozostałe arcymistrzowskie zestawy oraz dodać jakiś set bonus do nich. 2) Przydałyby się dwa dodatkowe miejsca na miecze w Corvo Bianco tak, aby można było powiesić na nich 5 par mieczy z wiedźmińskiego...
  5. P

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Po zrobieniu zlecenia "O czym szepczą grzyby" wpis o Płotce nie zawiera jej zdjęcia.
  6. P

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Kolejna rzecz ode mnie. Automatyczne wyciąganie pochodni przez Geralta w jaskiniach, piwnicach, itd - osobiście uważam to za bardzo wkurzającą rzecz. Da się to jakoś wyłączyć?
  7. P

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Porcja kolejnych błędów: 1) Arachnomorf ma dwa razy taki sam wpis w bestiariuszu 2) W piwnicy Corvo Bianco nie można użyć stołu do rozkładu epickich mutagenów 3) Wiedźmińska zbroja Żmii po powieszeniu na stojaku w Corvo Bianco ma zbugowaną teksturę - jest w większości czerwona 3) Płotka nie ma...
  8. P

    Bug z expem.

    U mnie dla przykładu to nie pomogło.
  9. P

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Owszem ta zmiana zakrawa o kpinę, oby to jak najszybciej zmienili, bo u mnie w dodatku nie działa zmiana przedmiotu pod kółkiem myszy... W ogóle mam wrażenie, że całe to nowe menu zostało stworzone tylko i wyłącznie z myślą o konsolach... EDIT: Dodam jeszcze ze podnosząc nowe przedmioty do...
  10. P

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Wymienię na szybko, to co udało mi się zauważyć: - problem z ogonem płotki - problem ze sterowaniem płotki, o którym już wspomniano u mniej miał miejsce nawet w poprzednim patchu - przy ręcznym trybie wyjmowania broni, srebrny miecz potrafi się dziwnie zachowywać - pojawia się za Geraltem, jest...
  11. P

    Wiedźmin 3 przejście w 101%

    Owszem zostały naprawione, ale mimo że wszystkie obozy mam wyszarzone i wyczyszczone achivment jest niezaliczony.
  12. P

    Koniec podstawki czy dodatek? (Brak spoilerów)

    Kwestia nazewnictwa - dla mnie owe "po ukończeniu fabuły" znaczy ni mniej ni więcej jak to, że przeszliśmy grę Wiedźmin 3 Dziki Gon. Jest jeszcze możliwość porozmawiania z Yen, Triss i Ciri o bliźnie, którą zostawia Pan Lusterko, ale to jest możliwe aż do momentu wypłynięcia na Undvik, a sama...
  13. P

    Koniec podstawki czy dodatek? (Brak spoilerów)

    Przechodzę dodatek dopiero po raz pierwszy, gdyż wcześniej nie miałem na to czasu, ale na chwilę obecną zauważyłem dwie rzeczy, które różnią się jeśli przechodzimy SzK w trakcie fabuły głównej lub po jej ukończeniu. Są to kosmetyczne różnice, które jednak wg mnie psują trochę radość z grania w...
  14. P

    Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" - błąd wciąż występuje

    Mogliby Panowie z CDP RED wziąć się do roboty z tymi błędami związanymi z questami. Dziś mamy wersje gry 1.12 a błąd nadal występuje. I to ma być ta gra roku?
  15. P

    Gwint: starzy znajomi a Spisek

    Gwint: starzy znajomi a Spisek Witam, nie znalazłem podobnego tematu, a nurtuje mnie jedna rzecz. Mianowicie jestem w trakcie wykonywania zadania Gwint: starzy znajomi i mam wygrać kartę od Vernona Rocha, który obecnie przebywa wraz z Dijkstrą w Passiflorze w celu rozpoczęcia zadania Spisek...
Top Bottom