Jobs Store Support Register

Recent content by przesterowany

+
  1. przesterowany

Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

To trzeba było zostawić jedynie te dwa cytaty skoro tylko one były podobne do porównywanego, a nie pozornie wzmacniać przekaz poprzez dodawanie na siłę jakichś losowych opinii.
  2. przesterowany

Te frazy nie różnią się bardzo od Gwint umarł? Szeroki wachlarz sobie przyjąłeś, nie ma co. Ostrożnie, bo dedukcja na takim poziomie może zaraz doprowadzić do sytuacji, w której opinie typu "nie podoba mi się nowy wygląd menu", "niektóre kontrakty są nie do zrobienia" albo "dzisiaj jest brzydka...
  3. przesterowany

Różnica polega na tym, że removal artefaktu musisz grać i mieć go na ręce, a odrzucić słabą kartę możesz zawsze. Obecnie sytuacja wygląda tak, że przy 9-cio kartowej rundzie, nawet jednorazowe odrzucenie z miejsca spowoduje, że Sihil nie zrobi żadnego sensownego value. Dlatego właśnie twierdzę...
  4. przesterowany

Przeczytałeś w ogóle co ja napisałem? 9-cio kartowa runda, w której zaczynamy i w sytuacji gdzie przeciwnik rzuci kartę, której nie będziemy w stanie sprowadzić do 1 (częsta reakcja na Sihil). Łopatologicznie: Początek rundy: Sihil (zostaje 8 kart) -> Przeciwnik rzuca coś wysokiego / swój...
  5. przesterowany

Mnie już to przestało dziwić i irytować. Kierunek zmian wytyczany przez bezkształtną redditową masę to chyba jedyny pomysł na "rozwój" Gwinta obrany przez developerów. Reddit popłakał nad jakąś kartą więc nerfimy do poziomu niegrywalności/memiczności. Kiedyś Villen czy szpiedzy teraz Sihil...
  6. przesterowany

Rozpoczął się Sezon Wilka!

Liczba graczy spada? Nieważne - "byle do Cyberpunka" :)
  7. przesterowany

Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

Byle do Cyberpunka - odnoszę wrażenie, że takie motto przyświeca obecnie developerom.
  8. przesterowany

Rozpoczął się Sezon Wilka!

I każdy gracz może sobie wybrać ile tych punktów dostanie? 10,15,25,500? Ciekawa inicjatywa.
  9. przesterowany

Omówienie planów na przyszłość GWINTA

Wcześniej potrafiono odpowiadać na pytania o barwę głosu Ciri gdy wybierzemy jej avatar, czy developerzy lubią sobie pograć w Gwinta w czasie wolnym, o to kiedy pojawi avatar Roche'a itp. Przy takiej konkurencji, część spośród zignorowanych w ostatnim czasie pytań wygląda super sensownie.
  10. przesterowany

Robienie dramy? Ty tak serio? Praktycznie każdy streamer, który ograniczał/rezygnował z Gwinta wydawał takie oświadczenie. Swim, Mogwai, Lifecoach nagrywali filmiki, a Sad postanowił napisać posta na fejsie. Teraz przynajmniej nie musi za każdym razem odpowiadać na pytania typu "dlaczego nie...
  11. przesterowany

Mam nadzieję, że na co dzień wszystkiego tak nie hiperbolizujesz.
  12. przesterowany

A ktoś pisał o rzucaniu się z mostu?
  13. przesterowany

Odkopuję wątek, bo wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Jakiś czas temu w innym temacie, jeden z forumowiczów, bodajże @Veruis był łaskaw stwierdzić, że Sadfuremu w Homecomingu nie podobają się jedynie artefakty, poza tym gra mu się lepiej niż w betę. Odnoszę jednak wrażenie (może błędne, nie...
  14. przesterowany

Homecoming: Jest spoko, ale….

Oraz między innymi mechanik sprawiających, że gracz podczas swojej tury wykonuje kilka ruchów naraz - drobiazgi. I zastanawiam się kiedy przyznaje, że gra jest lepsza? Mówiąc, że obecnie Gwint to dla niego przyjaźń, a nie miłość (czym był wcześniej)? :)
  15. przesterowany

Homecoming: Jest spoko, ale….

Sadfury wprost na streamach przyznał, że obecny stan Gwinta powoduje, że nie wyobraża sobie aby miał grać w niego tak często jak podczas bety. Nie będę tu wchodził w szczegóły, bo nie mam zamiaru wypowiadać się w jego imieniu, ale przekaz z jego wypowiedzi płynie jasny.