Recent content by Psychopatka

+
  1. P

    Xii zlot spoŁecznoŚĆi versusa-trÓjmiasto 18-20 maja 2012

    Z góry uprzedzam, że fotki się nadawać nie będą Co do relacji, pewnie będzie to wyglądać podobnie do... 'Siedzą, piją, lulki palą, Tańce, hulanka, swawola; Ledwie karczmy nie rozwalą...' A resztę chyba wszyscy znamy ;) Lepiej wpaść i zobaczyć na własne oczy! :)
  2. P

    Xii zlot spoŁecznoŚĆi versusa-trÓjmiasto 18-20 maja 2012

    Nie do piwnicy, a do lochu, gdzie poddam Cię torturom
  3. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Oh come on... Idziesz w Gdyni promenadą i masz wrażenie, że wygląda to tak samo jak inne miasta w Polsce... zero klimatu... zero historii... Jasne, że można zrobić wypad do Gdyni, do tej knajpki, w której byliśmy po Ramsztajnie, ja będę jednak cały czas obstawać za Gdańskiem ;) Chyba, żeby...
  4. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Jak zwykle? Od wielkiego przypadku zdarzy Ci się mieć rację... Btw... ale mam ochotę pograć w HoMM VI :D
  5. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Oj tam oj tam... W takim stanie nie byłabym zbyt produktywna ;)
  6. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Melduję posłusznie, że właśnie dotarłam do domu! :) Dzięki wszystkim za super zabawę i nieprzewidziane atrakcje, w postaci kłopotów materacowych i braku prądu! Sebastian, Piotr - było super was poznać, dzięki za fajne rozmowy :)Speszal fenks gołs tu Azior: Dzięki za nocleg, super śniadanko...
  7. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Tak tak, jestem za ;>
  8. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Bójka tato, Bójka. Nie Brawurka. ;p Brawurka to Kamila :) Tak gwoli ścisłości... ;)
  9. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Jedna Atomówka pojawi się na 99,9 % :)
  10. P

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Proszę o wstępne wpisanie mnie na listę :)
  11. P

    Something to laugh - Funny IN findings

    http://www.youtube.com/watch?v=0yCTbVJIklA I hope it wasn't posted yet ;D Students did great :) and something for people who ( just like me) love cats: http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY :D
  12. P

    Song Quiz

    Yes, it means it's your turn now. Jack seemed to forget about this topic... So I wait for next song :)
  13. P

    Nasze zdjęcia

    Zawsze mogę dorzucić moje dwa psy, dwie świnki morskie i dwa myszoskoczki :P Witaj :-*W momencie robienia zdjęcia obie kotki miały po 5 miesięcy :)A żeby nie było off topu... albo żeby go ukryć... dodam, ze bardzo podobały mi się zdjęcia kolezanki Ithlinne Aegli i czekam na więcej! :)
  14. P

    Nasze zdjęcia

    O, wreszcie coś sensownego ;)Lilly & Yuna :)
Top Bottom