Recent content by PumpernikeL

+
  1. P

    Hires Shadows on Geralt

    1.5 ??? Where i can find ver 1.5? on nexus can download ver 1.3 p.s. sorry for my english
  2. P

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No to wymienilem na Asus Rampage V Extreme i i7 5930k
  3. P

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam pytanie, czy mój sprzęt uniesie wiesika 3 na 1440p i na ultra ? Mój komp: Asus sabertooth 990fx Amd fx 8150 (podkręcony do 4.5 Ghz) 2 x Geforce 980 16 Gb ram 2 x ssd 128 Gb
  4. P

    Nowe wideo na stronie magazynu Game Informer

    Wielkie dzięki goldi, a tak swoją drogą to REDzi mogliby pomyśleć też o rodzimych odbiorcach, którzy nie znają angielskiego />
  5. P

    Nagrody serwisu IGN – Wiedźmin 2 nominowany!

    Głos oddany w kategoriach: Best Xbox 360 Graphics Best Xbox 360 Role-Playing Game Best Xbox 360 Story />
  6. P

    Problem z rejestracja

    O, dzięki za info. Uff myślałem że to u mnie jakiś problem. No cóż, pozostaje mi tylko czekać cierpliwie.
  7. P

    Problem z rejestracja

    Problem z rejestracja Dzien dobry mam problem z resjestracja wiedzmina 2 EE, posiadam wieska 2 wersje pudelkowa (oryginalna oczywiscie), ale sciaglem z GOG wersje EE, zainstalowalem i zarejestrowalem, wszystko bylo ok. Problem pojawil sie gdy po sformatowaniu kompa zainstalowalem wiesia (versje...
  8. P

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

    Hi mi brakuje tego co było w jedynce czyji możliwości wypicia sobie gorzałki albo innego trunku, z chęcią napiłbym się z Cedrikiem ¦¬] Softnęłam, bo to ze zgłoszeniem błędu ma tyle wspólnego, co ja z byciem chińskim mandarynem. z.
  9. P

    Eyefinity

    :) zrobilem tak jak mi poradziles i dziala ( tylko ze ostatni obslugiwany patch Wieska przez Flawless Widescreen to 3.0.20054.8512 EE (GOG) i 3.0.20391.10433 EE (Steam), tak wiec nie instalowalem ostatnich patchy (3.1 i 3.2), mam nadzieje ze wkrotce zaktualizuja Flawless). Wielkie dzieki ...
  10. P

    Eyefinity

    :( u mnie nie dziala (version UNSUPPORTED!), z tego co zrozumialem to musi byc wersja STEAM albo GOG (jak nie urok to sraczka, za przeproszeniem) mimo wszystko dzieki
  11. P

    Eyefinity

    Eyefinity Hey Mam pytanie, czy wiesiek 2 jest kompatybilny z eyefinity, a jezeli tak to jak to zrobic? Probowalem, ale mi sie nie udalo :(
  12. P

    Problem z polskimi napisami

    Problem z polskimi napisami hey, pomocy!!! mam wieska francuskiego wiec DL polska paczke do gry no i dubbing mam teraz po polsku ale teksty wszystkie sa po francusku nie rozumiem czemu bo wczesniej wszystko instalowalem tak samo i calosc byla po polsku ( niestety musialem zrobic reinstlke gry )...
Top Bottom