Recent content by R0bert

+
  1. R

    [KiW] Problem z zadaniem Komu w drogę, temu czas

    Ja mam tak samo. To znaczy zadanie z krową wykonałem, przypadkiem natrafiłem na zaginioną grupę i jak podchodzę do brygadzisty to mruczy coś pod nosem i nie da się uruchomić zadania. Poprawcie proszę w patchu :) PS. Problem można rozwiązać klikając na brygadzistę kilkanaście razy, aż mu się...
  2. R

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Znalazłem małego buga w grze.
  3. R

    Wiedzmin 3 - minigry

    Możesz zrobić inaczej - sprawdź w necie u kogo można wygrać/kupić karty do gwinta i zamiast biegać po całym Velen pójdziesz do 4 wybranych osób :). Wilk syty i owca cała.
  4. R

    Wiedzmin 3 - minigry

    No wiesz... Zawsze masz wskazówkę gdzie szukać kart. Gdyby Ci dali na tacy, to jaka z tego satysfakcja? Trzeba się trochę pomęczyć. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia. Mi poradnik pomógł, wiedziałem gdzie muszę szukać i dziś nabiłem sobie osiągnięcie zdobytych wszystkich kart do gwinta.
  5. R

    Wiedzmin 3 - minigry

    A ja mam taką sytuację. Skończyłem podstawę gry i Serca z Kamienia (PS4). Zostało mi jedno zadanie a mianowicie zebranie wszystkich kart do gwinta. Z uśmiechem przeczytałem o książce do gwinta dołączonej do nowego patcha 1.20. Udało mi się skompletować wszystkie karty, co potwierdza odpowiedni...
  6. R

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Nie jestem pewien czy to odpowiedni dział, ale mój problem wydaje się dziwny. Mianowicie, normalnie odpaliłem Serca z Kamienia jako kontynuacje przygód z całym ekwipunkiem. Akurat byłem po zabiciu Bestii z Oksenfurtu. Pograłem trochę, pozwiedzałem mapę odkrywając znaki zapytania. Jednak po...
  7. R

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Mam pytanie, mianowicie czy można używać przedmiotów z Serc z Kamienia w nowej grze plus? Pytam bo mamy możliwość rozpocząć przygodę na 3 sposoby i zastanawiam się który dokładnie wybrać. Każdy ma swój smak.
  8. R

    Wiedźmin 3: potwory

    Jeśli o mnie chodzi to chętnie bym zawalczył z Kościejem. Może to trochę utopia ale walka na pewno byłaby ciekawa i wymagająca.
  9. R

    Zakończenie - dyskusja

    Tak, tylko zwróć uwagę, że książka to nie gra. Gdyby to była książka to by Geralt był z Yennefer a tutaj mamy możliwość pisania własnej historii. Trochę mi zabrakło informacji o dalszych losach Priscilli, którą bardzo polubiłem i Barona. Ja nie trafiłem na żadną informację o jego losach.
  10. R

    [PROBLEM] Najgroźniejszy potwór na Skellige

    U mnie konsola i też nie można w żaden sposób ukończyć, niezależnie od pory dnia. Trzy razy wczytywałem save'a ale w końcu machnąłem ręką i zająłem się czymś innym.
  11. R

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Oj trochę humoru nie zaszkodzi :). Rozumiem kwestie fabularne, jednak trochę za dużo Yen a za mało Triss :). O gustach się dyskutuje, jeszcze się taki nie narodził, żeby każdemu dogodził :P.
  12. R

    Wszystkie darmowe DLC do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” już DOSTĘPNE!

    DLC to mistrzostwo świata, za darmo i wnoszące masę funu do gry. Gdybym miał za to płacić to bardzo chętnie, Wasz wkład i praca są tego warte. Osobiście przebierałem czarodziejki i Ciri wedle humoru. Kawał świetnej roboty.
  13. R

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Wiem jaki jest motyw gry, ale nic by się nie stało jakby sobie trochę odpoczęła i została wyręczona przez drugą czarodziejkę. Wtedy by gracz poczuł konsekwencję swoich wyborów. Jednak jest jak jest i możemy tylko gdybać.
  14. R

    Zakończenie - dyskusja

    Może spróbuj czesgoś prostego na początek - wczytaj innego save'a. Mnie raz gra wyrzuciła, ale po wgraniu wcześniejszego popchnąłem grę do Przodu bez problemu. Powodzenia.
  15. R

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Triss Merigold… Dziś skończyłem trzecią część przygód Geralta i aż się łza w oku kręci, że to już koniec. Wiem, będą dodatki, ale CDP powoli kończy z Wiedźminem. Pierwszą część ukończyłem trzy razy, drugą także tyle samo wiec mam nadzieję, że mam uprawienia, aby włączyć się do dyskusji. Forum...
Top Bottom