Recent content by raf230885

+
  1. R

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    I kilka kolejnych ---------- Zaktualizowano 09:16 ---------- Wiem, ale zrzuty robiłem w trakcie całej gry. Pod koniec grałem bez interfejsu i nie wszystko musiałem kadrować. Dodatki rozpocznę dopiero jak ukaże się drugi i nie ma innej opcji jak granie bez interfejsu :D
  2. R

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Te zrzuty robiłem dla siebie, a interfejs mi się nie podoba, psuje wszystko. Dlatego wykadrowałem.
  3. R

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Kilka fotek z mojej podróży. Wykadrowane aby nie było widać interfejsu - który obecnie całkiem wyłączyłem, szkoda, że tak późno. Fotki pochodzą z wersji ps4. Dwie fotki zawierają spoilery i pochodzą z cutscenek.
  4. R

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A które tak miniaturyzowali? Gorgona powinna być majestatyczna jak szczyty, które widzimy w Kaer Morhen. Robią wrażenie. No i mam nadzieje na obecność takich chmur jak w Kaer Morhen :smiling2:
  5. R

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Tak z innej beczki, to przed premierą ciekawi mnie tylko jedna kwestia związana z dodatkiem - jak zostaną przedstawione całe pasma górskie otaczające Toussaint i na ile będą one dostępne. W tej kwestii marzyłby się quest związany z Gorgoną, jeśli dobrze kojarzę, najwyższą górą w całym...
  6. R

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Zamówione :) Podziękował. Karty są mega! Pierwsza gierka ze znajomymi w weekend :D Z dodatkiem natomiast się wstrzymuję, póki co zacząłem zaległą Białą Marchię odgrywać, a przerwa po 4 miesiącach kampanii Wieśka na dobre wyjdzie :D
  7. R

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Autocentrowanie kamery w czasie jazdy konnej skutecznie zniechęca mnie z eksploracji konnej. Nie można się swobodnie rozglądać (ponieważ kamera wraca do pierwotnego ustawienia) dopóki nie zatrzyma sie konia. Chociaż wątpię, abym się doczekał takiej zmiany. Poki co mam wrażenie, że redzi bawią...
  8. R

    Spowolnienie Geralta

    Nie pomaga niestety. U mnie podczas walki konnej czas zwalnia tylko przy uderzeniach, ale gdy juz zejdę z konia, to geralt porusza sie w zwolnionym tempie, a przeciwnycy normalnie. Podczas używania kuszy pod wodą jest tak samo. Po pierwszym celowaniu Geralt zostaje spowolniony, a reszta...
  9. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    No męczy mnie już ten poziom. Za dużo walk podczas eksploracji. Poki co zmieniam o jeden niżej, bo zauważyłem, ze potwory mają tyle hp co na miecz i opowieść ale zadają obrażenia zbliżone do najtrudniejszego. To chyba mi najbardziej odpowiada. Do najtrudniejszego przyciągnęła mnie konieczność...
  10. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Mam ograne oklo 50h na najtrudniejszym poziomie i zaczęło mnie to męczyć. Pytanie do Was. Czym różni się 3 poziom od drugiego? Z moich obserwacji wynika, ze tylko i wyłącznie obrażeniami jakie zadają potwory i odnową hp w medytacji. Jestem też ciekawy opinii kogoś, kto próbował grać na rożnych...
  11. R

    Spowolnienie Geralta

    Albo mi sie wydaje, albo to tylko Geralt zostaje spowolniony a otoczenie wraca do normy. Na pewno tlen podczas nurkowania ucieka tak samo, a Geralt rusza sie wolno.
  12. R

    Spowolnienie Geralta

    Raczej nie. Z poczatku tez nie mialem tego błędu, od noedawna występuje.
  13. R

    Spowolnienie Geralta

    Mam ten sam problem. Zawsze po uzyciu celowania z kuszy, petard, czy ciosow z konia, gra zwalnia i tak juz zostaje. Beznadziejna sprawa, tym bardziej, ze wczytanie gry nie zawsze pomaga.....
  14. R

    Wiedźmin 3 - grafika

    Rozumiem, czyli to ujecie z tego zadania. Nie ma modów na dodanie takich chmur do rozgrywki?
  15. R

    Wiedźmin 3 - grafika

    Na tym filmiku widać chmury w dolinach i wystajace szczyty gór. Jeszcze nie dotarlem na wyspy, ale wiele osob pisalo, ze takie chmury w grze nie występują. Do filmiku użyto jakieś mody, czy ujrzę takie widoki bez nich?
Top Bottom