Recent content by raf38

+
  1. R

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Oto kod błędu ujęty w preent screenie proszę o pomoc Raf dodam że wcześnioej gra chodziła bez zarzutu (Nowa karta graficzna płyta głowna i zasilacz )
  2. R

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Witam otóż mam problem chciałem sobie pograć w wiedźmina uruchomiłem Lautcher gra zaktualizowała się do wersji 2.1 następnie instalator p[obrał Net framework 4 i jak chciałem uruchomić grę to spowodowało to restart komputera i komunikat że system odzyskał sprawność ppo poważnymm błędzie...
  3. R

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Podpowiedzcie jak pokonać Genesusa? Dodam że niestety nie mam żadnych eliksirów do dyspozycji
  4. R

    D'jinni problem

    Sorry ale nic mi to nie mówi Co mam zrobić??
  5. R

    D'jinni problem

    D'jinni problem Problem jest następujący przy próbie odpalenia edytora mam następujący komunikat (patrz screen) Jak to rozwiązać??
  6. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Problem w tym że nawet podczas gry od początku problem istnieje ba nawet jak wgrałem Prawo do tronu problem nie zniknął sprawa chyba skńczy się na reinstalce gry. Jak myślicie??
  7. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Nie mam tego pliku spakowanego rart em w tym folderze ale mam dwa wspomniane w twoim poście pliki dialogowe co dalej??
  8. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Czy ktoś mi pomoże czy znowu mam zakładać nowy wątek??
  9. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Właśnie że ją odinstalowałem chyba że siedzi w jakimś innym miejscu jakieś sugestie??
  10. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Jestem w przygodzie wiedźminkołaj miałem alchemię dopóki nie zainstalowałem esencji doplera po jej zainstalowaniu alchemia zniknęła konkretnie nie ma recept na eliksiry a przedtem były w czym rzecz konkretnie mam taki napis:"Undefined Gui Lalchemy Bag? Co się dzieje?Na początku przygody w panelu...
  11. R

    [mod] Esencja Dopplera

    To co mam zrobić???
  12. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Mam grę z platynowej kolekcji i chyba jej najnowszą wersję więc nie wiem co jest grane
  13. R

    [mod] Esencja Dopplera

    Odpowiadam jestem w przygodzie wiedźminkołaj miałem alchemię dopuki mie zainstalowałem esencji doplera po jej zainstalowaniu alchemia zniknęła konkretnie nie ma recept na eliksiry a przetem były w czym rzeczPozdrawiam raf
  14. R

    [mod] Esencja Dopplera

    Mam pewien problem po zainstalowaniu doplera zniknął mi zupełnie panel alchemii co się stało??
  15. R

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Otóż mam propblem z przygodą Wiedźminkołaj otóż zdobyłłem dwie obroże dla wiedźm ale jak chcę je im przekazać to oprócz słów "dobrze się sprawiłeś " nic się nie dzieje i obroże dalej są w moim ekwipunku co sie dzieje proszę o pomoc
Top Bottom