Recent content by raison d'etre

+
  1. raison d'etre

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Co wy macie z tą anulacją? Co to za językowe dziwactwo i skąd wypełzło? To jakaś pochodna od ondulacji?
  2. raison d'etre

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Niezmiennie doceniam twój zapał, choć go nie podzielam.
  3. raison d'etre

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Miłe brzmienie. Szkoda, że większość jej dotychczasowego dorobku to po prostu covery. A elektryczna wiolonczela jest stylistycznie bardzo ciekawym dla oka instrumentem. Przypomina jakiś kosmiczny bezzałogowy myśliwiec. Przy okazji trafiłem na zapowiedź nowego albumu Eivor. A jeśli ktoś nie...
  4. raison d'etre

    Anime i manga

    Zdecydowanie mogę polecić anime Sousou no Frieren. W swoim medium jest zdarzającym się raz na kilka lat dziełem sztuki.
  5. raison d'etre

    Po prostu sport

    Rzuciłem okiem na historię rankingów WTA i ze zdziwieniem zauważyłem, że przez te prawie pięćdziesiąt lat na samym szczycie było jedynie dwadzieścia dziewięć zawodniczek. To pokazuje, jak bardzo i na jak wiele lat dominowały te najlepsze. Znana nam z niedawnych czasów Serena Williams, która...
  6. raison d'etre

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Przesłuchuję sobie twórczość zespołu Beyond the Black. Tak trochę wstydliwie, bo mimo że metkowany jest jako wykonawca muzyki z gatunku symphonic metal i okolice, to szczerze mówiąc bliżej im do pop metal. W wielu utworach, a trochę już tego mają, bo mimo stosunkowo krótkiej kariery nagrali już...
  7. raison d'etre

    Gry komputerowe

    U mnie jak na razie zero wiary w dobre intencje tej firmy. Wygląda mi na próbę wyciągnięcia pieniędzy od inwestorów, która zakończy się biedagrami z kosza w markecie, jeśli w ogóle czymkolwiek.
  8. raison d'etre

    Gry komputerowe

    Wygląda na jakiś świeżo założony startup bez wcześniejszych dokonań w branży. W KRS zarejestrowany rok temu. Ale jakim cudem dostali prawa do tych dwóch marek, to nie mam pojęcia.
  9. raison d'etre

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Przez chwilę myślałem, że pojawiło się coś nowego. Mają talent do tworzenia wpadających w ucho melodii. Choć trudno nie odnieść wrażenia, że od pewnego czasu większość ich utworów powstaje z jednej sztancy.
  10. raison d'etre

    Logowanie na forum po 5 marca 2024

    Zmieniłem pocztę w ustawieniach gogowych, ale nie widzę by miało to jakiś wpływ na adres mailowy na forum, pozostał stary, nieaktywny. Chyba że synchronizacja zachodzi co jakiś czas i jeszcze nie nastąpiła. Jednak jest ok, należało się wylogować i powtórne logowanie było już z nowego adresu.
  11. raison d'etre

    Logowanie na forum po 5 marca 2024

    A co w wypadku, gdy konto pocztowe, na którym było zakładane konto na forum, już nie jest aktywne? U mnie moje od dawna nie działa, właśnie sprawdziłem, więc wasz kod trafi w nicość. Da się jakoś podmienić pocztę na inną, bo nie widzę takiej opcji w ustawieniach konta?
  12. raison d'etre

    Forumowa filmówka

    Nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje, ale chyba czekam, bo wygląda odpowiednio borderlandsowato. Bardzo dobrze się bawiłem przy pierwszej i drugiej części. Aż mnie chęć wzięła na odświeżenie.
  13. raison d'etre

    Po prostu sport

    Nie wiem, jak jej się udało wyciągnąć ten pierwszy set, choć zapewne uraz i przerwa miały z tym coś wspólnego, ale był bardzo emocjonujący. Rzadko się ogląda tak szybkie i jednocześnie tak długie wymiany. Całkiem fajnie gra ta Rybakina, nie śledziłem jakoś bardzo jej meczów, a tu jednak nie na...
  14. raison d'etre

    Gry komputerowe

    Ktoś się skusi na odświeżenie wspomnień z lat minionych czyli na powrót do Tomb Raidera I-III w wersji z nowymi modelami i teksturami?
  15. raison d'etre

    Po prostu sport

    Grała źle, to przegrała. A słyszałem opinie ekspertów, że jest w wielkiej formie, aż nawet za dobrej jak na ten etap sezonu. Od początku turnieju nie wyglądała na kogoś w dobrej formie. Dużo błędów własnych, brak precyzji w zagraniach.
Top Bottom