Recent content by Ravocznik

+
  1. Ravocznik

    Johnny Silverhand cosplay + gitara

    Cześć! Chciałem zaprezentować Wam mój cosplay Johnny'ego Silverhanda, który udało mi się zrobić. Praktycznie wszystko wykonałem tutaj własnoręcznie. Ręka zabrała mi najwięcej czasu - jest wykonana z żywicy, gumy, kilka elementów z druku 3D i plastiku. Gitara również była budowana od zera i...
  2. Ravocznik

    Maska inspirowana logiem Samurai

    Mocowanie jest dodane, tylko jest zrobione tak, żeby można było je odczepić od samej maski. Lepiej na półce wygląda bez żadnych pasków. A co do ubrania to mam już zgoła inne gotowe. Kostium pewnego jednorękiego osobnika ;p
  3. Ravocznik

    Maska inspirowana logiem Samurai

    Cześć! Chcę się z Wami podzielić moim ostatnim Cyberpunkowym projektem, który udało mi się wykonać. Jest to maska inspirowana logiem kapeli Samurai Johnny'ego Silverhanda. Stylizowana jest na japońskie maski Oni z dodatkiem cyber. Proces twórczy wyglądał następująco: najpierw rzeźbienie maski w...
  4. Ravocznik

    Militech Crusher - prop na półkę

    @Sylvin drukarkę 3D taką do złożenia można za ok 1k zł kupić. Jest przy niej trochę dłubania później, ale do drukowania takiego domowego daje radę. Teraz czekam na więcej jakiś grafik z CP2077, gdzie jakaś postać ma cybernetyczną rękę, bo z chęcią bym wykonał takie coś. ;D
  5. Ravocznik

    Militech Crusher - prop na półkę

    Dzięki za miłe słowa :D tak, to jest wydruk z drukarki 3D wszystko jest do zrobienia tylko są do tego potrzebne odpowiednie fundusze ;p
  6. Ravocznik

    Militech Crusher - prop na półkę

    Cześć! Jestem Rav, mam sobie fanpejdżyk na fejsbuczku co się zwie Rav's Garage i tworzę sobie różne rzeczy. Tak się złożyło, że jakiś czas temu zrobiłem coś z Cyberpunka 2077 i chciałem się tym z wami podzielić. Przedstawiam wam Militech Crusher, który pojawił się w pierwszym cinematicu z...
Top Bottom