Recent content by Reddzik

+
  1. Reddzik

    Aktualizacja 1.61 — lista zmian

    Rozumiem, że FSR dotyczy tylko Xboxa, bo na PS5 chyba nie działa, więc powinno to zostać wyszczególnione. Aktualnie zostaje mi poczekać na jakieś testy czy jest różnica i czy w ogóle działa to na PS5.
  2. Reddzik

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    "A) duży spade FPS po otworzeniu mapy (WTF?) B) podczas wychodzenia z mapy ekran rozświetla się na biało - nie mam pojęcia czemu" Też mam te dwa błędy, zgłaszałem sprawę do pomocy, nagrywałem filmik jak to wygląda itd. Nie korzystam z RT, bo nie mam takiej karty, zapewne to jest od czegoś...
  3. Reddzik

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    No tak, Trim jest domyślnie włączony.
  4. Reddzik

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Na SSD nie robi się defragmentacji :P Pewnie chodzi o "skanowanie plików gry"
  5. Reddzik

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Dodali nową opcję do RT, zwie się "local shadows" zmienili też klawiszologię- z tego co wyczytałem na reddit. A patch notes jak nie ma tak nie ma, pozostaje czekać na komunikat.
  6. Reddzik

    Spadek fps w mapie i poza nią

    Hej Chciałem dodać coś od siebie, bo też zauważyłem spadek fps po włączeniu i wyłączeniu mapy. FPS leci do ok 18fps, zgłaszałem ten problem do supportu. Włączenie mapy powoduje spadek fps, i trzeba odczekać kilka sekund jak fps wróci do normy, to samo mam przy wyłączeniu mapy, też trzeba...
  7. Reddzik

    Hotfix 1.21

    Gram na Ryzenie 3600 + gtx 1660Ti + 16GB 3200mhz + plik stronicowania na auto, jedynie grafa na uv, nic nie jest podkręcone. Ustawiłem sobie 40fps, wszystko max detale, tylko dwie opcje na średnie jak kaskadowe cienie, chmury, plus odbicia na wysokie, no i wiadomo gęstość NPC na wysokie. Gram w...
  8. Reddzik

    Problem z teksturami w Nowigradzie

    Można zamknąć, sam sobie poradziłem. Nie wiedziałem, że taki wpływ na problem będzie mieć mod HD Reworked, po zainstalowaniu gry, by sprawdzić jak działa na Radeonie, nie instalowałem modów, potem inne, ale bez HD Reworled na tekstury, i naszło mnie sprawdzić. Widać, że po wywaleniu modu, coś...
  9. Reddzik

    Problem z teksturami w Nowigradzie

    Witam Mam problem i tylko co zauważyłem wyłącznie w Nowigradzie. Brak tekstur wzdłuż kanału. To co już zrobiłem, by spróbować wyeliminować problem. 1. RX 570 8GB, najnowsze sterowniki 19.2.1, Grafika na stock, by wyeliminować problem z grafą, Na poprzednich sterownikach było to samo. 2. Procek...
  10. Reddzik

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Witam Mam pytanko, czy w dodatku jest opcja zaklinania z pierwszego dodatku? Na razie takowego NPC nie widzę, czyżby ten dodatek tego nie obejmował? edit down Chyba że to jedyna opcja, ok to trzeba w takim razie w ten sposób to rozwiązać, dzięki.
  11. Reddzik

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Przetestowałem na nowych sterownikach, moja kartę GTX 670, różnica kolosalna. Tam gdzie miałem drop fps poniżej 30, teraz trzyma te 30fps Nawet częściej widuję ponad 40fps, niż bliżej 30fps jak to bywało. Wcześniej miałem sterowniki numer 347.88. Ustawienia: DOF off Blur x2 off AA off - mam w...
  12. Reddzik

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Zgłaszam buga : http://postimg.org/image/qbn3zrpc9/ Lewitująca osoba, a obok niej głowa. Nagle kilka osób w tym miejscu zaczęło lewitować, dziwnie się poruszać i mieć błędy, po resecie gry problem jakby znikł.. Nie wiem skąd to się wzięło, pierwszy raz z takim czymś się spotkałem. Pozdrawiam...
  13. Reddzik

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Odpaliłem gierkę doszedłem do momentu z gryfem i miałem cały czas 30-40+ klatek, na balkonie było 33-38fps. Dwie opcje z nazwą "Blur" odhaczone, nie lubię rozmycia, dodatkowo woda, i Zasięg roślinności na wysokie, a Cienie na Medium, reszta Uber, poza włosami, które wiadomo mam off, nawet nie...
  14. Reddzik

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Mam juz swoje płytki: 1. Uruchomiłem programik Roadkil's Unstoppable Copier 2. Nim wrzuciłem wszystkie płyty na dysk, co warto zauważyć,to 1 i 2 płyta miały transfer max 6mb i szło długo, 3 i 4 po 12mb i było słychać napęd jak się rozpędza. Płyty wizualnie były ok, zero problemów, sprawdzając...
  15. Reddzik

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Ja jeszcze czekam na kuriera, ale możecie spr takim programem czy wam zgra na dysk? Nazywa się: Roadkil's Unstoppable Copier On mi pomaga na problemy przy przejściu 1 na 2 warstwę, bo w tym zapewne jest problem. można tez i obniżyć prędkość napędu do niższej.. zresztą ja sam będę testował co...
Top Bottom