Recent content by rejectedronin

+
  1. R

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Czyli zachód myśli zgodnie z polityką Redów co do trailera, tylko u nas jak zwykle na odwrót i kombinacja skąd nóż, czemu żołnierze mają popsute zęby choć służą w armii Emhyra i że z Geralta niedorobiony koksu. Ja wiem, że jest mocno po terminie, ale mnie zmotywowały co ciekawsze odpowiedzi w...
  2. R

    Wiedźmin 3: postacie

    Ja tam wymagań nie mam w temacie. Zoltan będzie, Jaskier będzie (bo to mus). Yennefer i Ciri pewnie też, a i po najnowszym trailerze sądząc inni wiedźmini Szkoły Wilka się pojawią, chociaży epizodycznie. Do tego z racji zasłyszanej gdzieś wieści, że jedną z lokacji mają być Wyspy Skellige...
  3. R

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Może stąd, że jest genetycznie zmodyfikowanym mutantem o refleksach znacznie przekraczających zwykłe ludzkie możliwości szkolonym przez lata do zabijania i walki? Zwala mnie z kopyt takie pieprzenie... Trailer niszczy zwoje, bo poza mistrzowskim wykonaniem w końcu pokazuje wiedźminów jako uber...
  4. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ja, jeśli ofkoz wolno, to chciałbym polecić tym z Was, co muzyki trance słuchają, nową kompilaję Tiesto In Search of Sunrise 7 - Asia. Właśnie zasysyam. Z dobrze pinformowanego źródła wiem, że rzecz warta jest uwagi. Jak tylko sam osłucham, natychmiast zapodam własną recenzopodobną wypowiedź.
  5. R

    Gry na których się wychowaliście

    A skąd takiego emula da się załatwić? I tą gierę? Bo ja też od C64 zaczynałem, nawet jeszcze go mam i czasem odpalam z braciejem :P Popylamy sobie w Pit Stop 2, albo w Boulder Dasha, albo w Montezumas Revenge... Kurde, to były gry... A od Usagiego zaczęła się moja samurajomania więc szacuken tym...
  6. R

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja, ze się skromnie wypowiem, mam tylko jedną prośbę a' propos ewentualnej kontynuacji: Yennefer. Było by miło, gdyby się pojawiła. Bo mnie osobiście trochę jej brakuje w jedynce. Co do fabuły, zostawiam to panom Z CDP Red. Myśle, że w tej materii fantazji im nie zabraknie.
  7. R

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja oryginalny nie będę, czyli 10/10 :DPo prostu wsiąkłem na całego od pierwszej chwili kiedy zacząłem w to grać.Parę wątków mnie wnerwia, jak choćby brak Yennefer, ale to tylko prezejaw mojej sapkowskiej radykalności.Więcej pisać nie będę, po prostu skopiuję moją własną reckę z innego forum:"No...
  8. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ale długaśny topic...Ja (nie)stety ;) nie pasuję muzycznie do większości osób tutaj się wypowiadających, gdyż jestem zdeklarowanym fanem muzyki elektronicznej a ściślej pisząc, muzyki trance i okolic. Faworyci na playlistach to głównie ATB, Armin van Buuren (głównie starsze tracki obu panów)...
  9. R

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Ja, ze swojej skromnej skarbnicy polecę Wam coś klasycznego, ale moim skromnym ronińskim zdaniem, godnego uwagi, a mianowicie Dźumę A. Camus. Czytając ją teraz tak jakoś mimochodem, stwierdziłem, że choć nie ma tam potoków krwi, machania mieczami, strzelanin, seksu itp, itd, nie mogę się od niej...
  10. R

    My forumowicze

    Dzień/ noc dobry/-a :) Witam wszystkich zrzeszonych na tymże. jakże ciekawym forum. Dla ciekawych: na imię mam Jacek (Jack, Jaco, co komu pasuje), na nazwisko Semen. Lat (jeszcze) 23, zajęcie: studiowanie polonistyki na Uniwersytecie we Wrocławiu i od czasu do czasu szperanie po necie. Stan...
Top Bottom