Recent content by RemakeRR

+
  1. RemakeRR

    Szukam moda / Proponuję moda

    Witajcie drodzy forumowicze, czy powstał kiedykolwiek jakiś mod, który zmienił by wygląd wielu trolli w Wiedźminie 3 na ten z Wiedźmina 2 ? Ponieważ uważam że trolle w W2 wyglądały zwyczajnie lepiej, natomiast w W3 dosłownie wszystkie trolle mają ten sam model co trolle skalne oraz lodowe...
  2. RemakeRR

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Ale dobrze że przynajmniej projekt jak również kawał naprawdę dobrze zrobionej roboty w tym przez Goospo nie upada kompletnie, a zostaje włączony do projektów grupy eLeR Creative bo przy połączeniu sił tej świetnej grupy modderskiej odpowiedzialnej za świetny mod jakim jest przygoda do Wiedźmina...
  3. RemakeRR

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Dawno nie było nic nowego, czy coś się zmieniło w tym projekcie czy niestety upadł ?
  4. RemakeRR

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Ekstra, od razu lepiej to wygląda tylko na tym screenie z beczkami ta świeca rzuca się w oczy tym swoim nieco dziwnie wyglądającym w wiedźminie 1 ogniem, ciekawe jak wyglądałyby te wszystkie świece oraz ogień w wiedźminie 1 gdyby były z wiedźmina 3.
  5. RemakeRR

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Czy planujesz może w tej modyfikacji wprowadzanie jakiś zmian w modelach budynków ? zwłaszcza w osadzie w której znajduje się klasztor ?
  6. RemakeRR

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Ten mod jest naprawdę świetny nawet mogę powiedzieć że jest najlepszy, ale skoro już ukończyliścię prace nad tym modem to co teraz ? Czy powstanie jakaś alternatywna wersja moda w której mógłby na przykład pojawić się Dijkstra ? Czy może jakiś kompletnie inny projekt ? Albo każdy z was chce...
  7. RemakeRR

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    To co robisz w tym projekcie jest naprawdę niesamowite, i z chęcią czekam na każdego takiego screena jak ten bo jest to naprawdę świetne.
  8. RemakeRR

    [Proposal] W1 Price Of Neutrality as a New Quest Project

    Does this project still exist ?
  9. RemakeRR

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    A jeżeli chodzi o te tereny w okolicy Kaer Morhen, to będą te z ceny neutralności czy z wiedźmina 3 ?
  10. RemakeRR

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Wygląda to naprawdę obiecująco super, jestem ciekaw dalszych efektów, mam nadzieję że uda się wymienić jak najwięcej przestarzałych i źle już obecnie wyglądających modeli w Wiedźminie 1, bardzo chętnie zobaczył bym zmienioną strzechę, albo nawet całe domki na te z Wiedźmina 3, bo strzecha w...
  11. RemakeRR

    [W1][przygoda] Wesele

    Wiedźmin 1 ma najlepszy klimat według mnie ale sam silnik aurora na którym jest Wiedźmin 1 jest niestety zbyt drętwy, ale mimo to to naprawdę dzięki że tworzycie tak świetne modyfikacje, i mam nadzieję że kiedyś się wreszcie mody/przygody z Wiedźmina 1 przeniosą się najlepiej na silnik Wiedźmina...
  12. RemakeRR

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Skoro przenieśliścię już zbroję cechu mantikory z Wiedźmina 3 do Wiedźmina 2, to czy nie mogli byście wydać do Wiedźmina 2 moda który zastępował by model ćwiekowanej skórzanej kurtki modelem zbrojii cechu mantikory ?
  13. RemakeRR

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Czy ten mod jest jeszcze aktualny ?
  14. RemakeRR

    [przygoda] Maskarada

    Dawno już w tak dobrego moda, a już zwłaszcza do Wiedźmina nie grałem, pozdrawiam i dziękuję ekipie tworzącej Maskaradę za tą najlepszą przygodę do Wiedźmina 1.
  15. RemakeRR

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    To była tylko taka sugestia z mojej strony, ale ja głównie z powodu bycia fanem serii gier Wiedźmin czy również Gothic, zawsze kibicuję projektom takim jak wasz i gdy tylko wyjdzie to z pewnością zagram w stworzoną przez was modyfikację, a pomysł z lektorem naszedł mnie właśnie po to by...
Top Bottom