Recent content by Reniek

+
  1. R

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy Doradzicie co zrobić z moją talią, już mi się nią fajnie gra (ostatnie 14 meczy-3 porażki) lecz czuję pewien niedosyt, coś mi w tej talii brakuję. http://imgur.com/a/8poF9
  2. R

    Sekretne Osiągnięcia

    Sekretne Osiągnięcia Siema, skończyłem dziś dodatek i zostały mi dwa sekretne osiągnięcia do odblokowania co to może być? Mam jeszcze jedno osiągnięcie do odblokowania a jest nim kling of the clink ale z nim sobie sam poradzę. Edit: zdobyłem już Hasta la Vista i Dawid i Goliat, osiągnięcie...
  3. R

    Krew i Wino crash

    Krew i Wino crash Witam mam problem, z nowym dodatkiem a mianowicie podczas dłuższych rozmów wyłącza się gra bez żadnego komunikatu, gram prawie na najwyższych ustawieniach graficznych, mój sprzęt to i5 3570k, geforce gtx 780, płyta asus p8z68 pro v gen3, i ram g.skill ares 2x8gb, dodam że...
  4. R

    Szukam moda / Proponuję moda

    Siemanko, chciałem się zapytać czy istnieje taki mod, który pokazuje nam wszystkie wykrzykniki na mapie, chodzi mi o to, że gram już 3 raz i nie chcę znowu zwiedzać każdego zakątka świata, przydałby się taki mod który te wykrzykniki pokazuje.
  5. R

    [PROBLEM] Ostatnie Życzenie

    Siema, również mam ten problem, wie ktoś może jak go naprawić? Edit: Nie wiem czy to akurat pomaga ale zrobiłem wiele prób i kiedy ogoliłem Geralta u Sjusty i pojechałem odebrać Umę błąd zniknął a zadanie jest zakończone prawidłowo.
  6. R

    Save Droga ku zagładzie

    Save Droga ku zagładzie Witam, potrzebuje save z końcówki gry najlepiej przed walką z królem Gonu na najtrudniejszym poziomie trudności. Chciałem odblokować wszystkie achievementy a kiedy przeszedłem wczoraj grę na najwyższym poziomie trudności nie zaliczyło mi go. Dzisiaj sobie przypomniałem...
  7. R

    Problem z rynsztunkiem wilka

    Dzięki wielkie za pomoc, udało mi się ześlizgnąć za 3 razem, i misja jest zaliczona.
  8. R

    Problem z rynsztunkiem wilka

    Znalazłem kolejny problem związany z rynsztunkiem wilka mianowicie w jaskini, w której ma się znajdować ulepszenie rękawic kiedy podchodzę do skrzyni z włączonym zmysłem skrzynia jest podświetlona a potem zanika i nie da się jej otworzyć.
  9. R

    Problem z rynsztunkiem wilka

    Właśnie miałem założyć taki temat, ponieważ mam ten sam problem. Może kodami jakoś można dodać ten kryształ. Edit: Rozwiązał ktoś ten problem?
  10. R

    Zakończenie - dyskusja

    Ale zamach nie musiał by być udany, ważne żeby Emhyr poczuł oddech wroga na plecach, a wtedy mógł by się cofnąć na południe (np. do Mariboru) gdzie coraz dalej by się cofał pod naporem Redanii i partyzantów z Temerii.
  11. R

    Zakończenie - dyskusja

    Ja nie mogę wytrzymać wątku Rocha i Dijkstry, ci kolesie dali radę ukuć udany zamach na Radowida, a tak głupio się kończy ich współpraca, powinna być opcja aby współpracowali dalej o wolną Północ. Mógłby być pociągnięty wątek zamachu na Emhyra, który siedzi sobie spokojnie w Wyzimie, a Roche i...
  12. R

    Jak zaktualizować

    Jak grałem jakoś rok temu, to pamiętam że aktualizowałem w okienku startowym czego to zostało usunięte skoro było bardzo wygodne?
  13. R

    Jak zaktualizować

    Jak zaktualizować Witam, kiedy klikam w sprawdź dostępne aktualizacje w okienku startowym W1, w przeglądarce wyskakuje mi ten link http://en.thewitcher.com/the-witcher/1/updates//?l=5&ver=1.0.0.1103 a tam błąd 404 co robić, dodam że nie mogę zarejestrować gry gdyż wyskakuje mi okienko że...
  14. R

    Wiedźmin 3: postacie

    Jak myślicie jaka następna postać pojawi się na stronie głównej?
  15. R

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Witajcie mam problem z grafiką w Wiedźmnie 2 ER, mianowicie nawet na niskich detalach gra się przycina Mój sprzęt: -Windows 7 64bit -Intel core i3-3220 -Radeon HD 7700 series, 2gb ddr3 -Ram 2x4gb -Płyta ASUS P8B75-M LX PLUS btw: Gdy chcę zarejestrować wiedźmina pierwszego to wyskakuje, że...
Top Bottom