Recent content by Revivel.928

+
  1. R

    Mod na grafikę

    Moim zdaniem mod beznadziejny, jeśli się nie przyjrzysz nie widać żadnych zmian a strasznie spowalnia grę..
  2. R

    3 Meteoryty w 1 akcie

    3 Meteoryty w 1 akcie Cześć, możecie mi powiedzieć jak i gdzie zdobyć te 3 meteoryty coby zrobić srebrny miecz? Obecnie mam jeden czerwony który mam nie wiadomo skąd... Edit: do usunięcia, poradziłem sobie.
  3. R

    Konkurs na weekend

    http://iv.pl/images/62281010510852084697.jpg
  4. R

    Gry na Androida

    Ściągnij sobie emulator gba i pykaj w pokemony ;)
  5. R

    Czekamy na Wasze pytania!

    Będzie tylko strzelanie czy może inne elementy walki też np: walka pięściami czy może nawet mieczem?
  6. R

    Problem z aktywacją gry

    Problem z aktywacją gry Cześć, właśnie zainstalowałem swojego wiedźmina 2, jest to wersja z preorderu czyli bez żadnych uaktualniej. Niestety w momencie w którym muszę wpisać klucz do aktywacji wyskakuje mi taki błąd: http://iv.pl/images/18798603576069935501.jpg czy ktoś mógłby mi powiedzieć co...
  7. R

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Niestety reinstal gry i moda nic nie dał. Czekam na dalsze pomysły.
  8. R

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Niestety nie, zaraz będę próbował reinstal wiedźmina i moda, napiszę czy pomogło.
  9. R

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Zainstalowałem tego moda na czystego wiedźmina z patchem 1.5, no i mam pewien problem nie mam do wybory żadnego stylu walki(Jest tylko jeden bez możliwości zmiany na jakikolwiek inny) Czy to jest normalne czy jakiś bug? Jeśli normalne to jak mogę rozwalić przeciwników którzy wymagają ode mnie...
  10. R

    Polski dubbing

    Polskie dubbingi są ok, tylko ile można.. w każdej grze słuchać tych samych głosów od czasów gothica pierwszego..
  11. R

    Triss lub Yenfer spektakulacje

    Czemu z góry zakładasz że będzie taki wybór?
  12. R

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    2 razy.. po obu stronach
  13. R

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    A co tam tez się zgłoszę może coś w końcu wygram ten pierwszy raz :) No i wszystkie najlepszego dla naszego wiedźmina za pierwszy roczek :)
  14. R

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    Najpewniej jest to wczesna wersja ui z w2
  15. R

    Problem z padem

    Mam dokładnie to samo, niestety nie umiem go prawidło skalibrować aby analog działał tak jak powinien
Top Bottom