Recent content by rianon

+
  1. R

    Chór Kameralny w Edycji Rozszerzonej

    Wspaniały, po prostu genialny. Dawno nie słyszałam czegoś tak dobrego.
  2. R

    Carmen a Jaskier

    Hmm... Ja bym się raczej zdziwiła, gdyby w grze nie było nawiązań do treści sagi;)
  3. R

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Dziękuję za odpowiedź:) Wysłałby mi ktoś to w takim razie na e-maila? Podaruję w zamian orena:)
  4. R

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Nie chciało mi się zakładać nowego tematu, bo mam tylko jedno małe pytanko, które zadam tutaj:)Czy można gdzieś jeszcze pobrać artbook i bestiariusz w formacie pdf? Te pliczki, które miałam zapisane na dysku usunęły mi się, a chciałabym jeszcze poprzeglądać je sobie;) Kiedyś można było z...
  5. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ja nie znałam! :D Ale melodia śliczna. Podoba mi się:)
  6. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No tak, zapomniałam dodać (albo nawet podświadomie pominęłam ten fakt), że też słucham starego, dobrego rocka. Po prostu dla mnie to oczywiste, że słucham klasyki, jak to ująłeś:) Więc moje klimaty to właśnie Queen i KISS, ale też Europe, Led Zeppelin, Aerosmith, Deep Purple, a nawet Uriah Heep itp.
  7. R

    Nowi wiedźmini ocena

    Pod koniec gry w sumie już każdy walczył jak wieśniak;P
  8. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    AC/DC grają rock'n'rolla^^
  9. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    W sumie to unikam "tematów-tasiemców", no ale z nudów mogę dodać też coś od siebie. Otóż słucham większości gatunków muzyki metalowej. Większości, bo unikam jak tylko mogę wszelkich chrześcijańskich jego odmian, metalu industrialnego i innych udziwnień:D Mogę tylko dodać, że sercem jestem chyba...
  10. R

    Seriale

    Hmm... Nienawidzę seriali i niemalże nie oglądam telewizji. ;D Naprawdę interesuje Was co zrobi Kaśka w 187 odcinku? ;)
  11. R

    [przygoda] Król Żebraków

    Bardzo wciągająca przygoda. Musieliście się napracować:)
  12. R

    Ulubiony Olej

    Oczywiście, że argentia:)
  13. R

    Czym walczy azar?

    A czy nie było o tym przypadkiem już jakiegoś wątku? :P
  14. R

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

    Aż mi się zachciało zjeść pierniczka :D Śliczne. Gratuluję wygranej i też bym chciała zobaczyć resztę prac oraz dowiedzieć się jaka była nagroda ::)
  15. R

    Wkrótce oficjalne ogłoszenie Wiedźmina 2

    No to trzeba czekać :wall: Tak na marginesie, to osobiście mam nadzieję, że Wiedźmin 2 wyjdzie w połowie 2010 :teeth:. Ale marzyć to ja sobie mogę...
Top Bottom