Recent content by rience16

+
  1. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Mi się motyw muzyczny mega spodobał, przywołuje mi w pamięci trochę muzykę z "Gladiatora". Oczekiwania co do serialu mam zerowe, ale po ostatnich trailerach wnioskuję, że będę się dobrze bawił oglądając go. Do wszystkich mankamentów zdążyłem się już przyzwyczaić i je zaakceptować, wiernej...
  2. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jestem przekonany, że serial będzie miał dużą oglądalność, a tylko to się liczy dla Netflixa. Przewiduję także, że będzie dobrym średniakiem, do obejrzenia na raz i zapomnienia dla zwykłego widza. Dla fanów prozy Sapka będzie w większości rozczarowaniem, aczkolwiek nie jakimś bardzo dużym.
  3. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Muzyka potrafi dodać wiele klimatu, trzymam kciuki by pod tym względem wszystko się udało.
  4. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Teraz wygląda jak Dżordż prosto z drzewa.
  5. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Geralt też robił masę na wspomaganiu.
  6. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    No tak, na forum nie można pisać swoich opinii i przewidywań, bo jest to od razu forumowa krucjata. Nic z tego, że każdy podkreśla, że zależy mu na wysokiej jakości serialu. Jeśli nie przymykasz oczu na zmiany, które wprowadzają twórcy, to jesteś forumowym krzyżowcem. Amen. Aha, czyli...
  7. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Eredin gadający jak w reklamach Old Spice, to by było coś.
  8. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    To nie ładnie w takim razie z Twojej strony. Jesteś u pani.
  9. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Odpowiedz mi, komu się ten serial nie podoba? Nie wiem jak Ty, ale ja go jeszcze nie widziałem. I Twoja wypowiedź nie zabrzmiała jak żart, bardziej jak słowa pogardy wobec panów, którym i tak nic nie przetłumaczysz, bo z góry skreślili serial. Masz tendencję do przyklejania takiej łatki osobom...
  10. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie wiem dlaczego liczba mnoga w słowie "panowie". Kreujesz jakąś rzeczywistość, w której znęcamy się nad serialem, a tutaj tylko jeden użytkownik robi sobie jaja. Nie pierwszy raz przypisujesz komuś słowa, które nie padły, bo rozumiem, że liczba mnoga dotyczy także mnie. A rytm na perkusji...
  11. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Na tym forum czytałem już takie posty, że czasami nie wiem kiedy ktoś pisze poważnie a kiedy sarkastycznie, tutaj też mam wątpliwości :think:
  12. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Abstrachując od dyskusji, trafna uwaga znaleziona na wykopie. Osobiście pamiętam jak sie cieszyłem, gdy Bagiński zapowiedział powstanie nowego Wiedźmina. Jaki hype mnie ogarnął, gdy ogłoszono współpracę z Netflixem. Niewiele zostało z tego uczucia. Chyba byłbym spokojniejszy, gdyby Bagiński w...
  13. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Yup, mówiła o Krwi Elfów 1:45 dla zainteresowanych.
  14. rience16

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Freya w jednym z ostatnich wywiadów chyba powiedziała, że przeczytała opowiadania w kilka dni i bardzo jej się podobało. Aczkolwiek słuchałem piąte przez dziesiąte.
Top Bottom