Recent content by Rioo

+
  1. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    26 września (wcześniej - w sierpniu - ukaże się singiel)za to już 30 maja będzie można nabyć przez internet kawałek 'Eva', już z nowym wokalistą/tką (dopiero wtedy będzie oficjalna informacja kto nim/nią będzie), dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne
  2. R

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    13złProgram ESWC http://www.idg.pl/news/109620.html
  3. R

    Wyszperane w sieci

    http://video.google.com/videoplay?docid=6204903272262158881 mario doprowadza do frustracji [inglisz]
  4. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    teraz to dopiero będzie świetny koncert, moim zdaniem Roguc i Eddie pasują do siebie tylko ci linkini jakoś mi nie pasują w tym zestawieniu poważnie trzeba pomyśleć o tym, by jednak kasę uzbierać na taki koncert oby przed RHCP też były podobnie dobre zespoły...
  5. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Coma zagra przed Pearl Jam w Chorzowie :]
  6. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    dla zainteresowanych Nightwishem powermetal.pl
  7. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    wróciłem z koncetu Yanna Tiersena - coś niesamowitego! Może część z Was kojarzy go jako autora ścieżki dźwiękowej do Amelii i Goodbye Lenin... nic bardziej mylnego! (tzn autorem jest ), zagrał bardzo progresywnego wręcz psychodelicznego rocka, obłęd @.@
  8. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    bilet już od dawna leży na półeczce
  9. R

    Wyszperane w sieci

    pytanko: Wiedźmin będzie tak walczył? bardzo fajnie by było
  10. R

    Forumowa filmówka

    Amercina History X jest genialnym filmem, widzialem chyba z 5 razy, od czasu tego filmu Norton jest u mnie w czołowce aktorów (dziś chyba obejrzę Iluzjonistę też z nim), Ale AH X polecam, film jest mocny i brutalny, na prawdę dobre kino
  11. R

    Nasze zdjęcia

    chodzi w tym o to, że masz repliki prawdziwych broni i się strzelasz z kumplami (tak w uproszczeniu ), broń jest na plastikowe kulki - nie na farbę jak w paintballu, mój współlokator się w to bawi to mam z tym do czynienia na co dzień ogólnie dość ASG to droga...
  12. R

    Wyszperane w sieci

    sorka za OT: pytanie chyba tylko dla Poznaniaków, którzy mają net w ICP - Wam też nie działa youtube? ktoś wie dlaczego? trzeci dzień :/ ok działa już youtube
  13. R

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    raczej nie, te odpowiednie uprawnienia ograniczają się do zalogowania ;] ale czyli teraz unregistered user może mieć problemy z przeglądaniem forum? O.O
  14. R

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    jestem w pracy, wchodzę sobie na forum a tu wita mnie:"Tylko użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami mają dostęp do tej strony." wtf?! od kiedy? o.O zabezpieczenie przed bootami?
  15. R

    Wyszperane w sieci

    http://run-ronaldo-run.freeonlinegames.com/ link mówi sam za siebie
Top Bottom