Recent content by riordian

+
  1. R

    CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

    gra taka jak wiedźmin potrzebuje takiego elementu: nawalanie mieczem bez fabuły :). tylko mogło by być więcej przeciwników
  2. R

    Głosowanie w Golden Joystick Awards rozpoczęte

    wygra oczywiście wiedźmin :)
  3. R

    Outra - domysły , rozważania

    no cóż nie udało się
  4. R

    Jakiej kamery używacie?

    TPP jest bardzo fajne,ale w wyzimie albo innych większych lokacjach. To jednak cały czas trzeba trzymać strzałkę i to trochę wkurza
  5. R

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    przydało by się też zrobić z jedzeniem. w końcu ile wiedźmin może żyć tylko z jaskółek i medytacji :)
  6. R

    Outra - domysły , rozważania

    triss raczej podobalo się wszystko co jest związane z facetami
  7. R

    Wiedźmin grą roku wg CDA

    jak zawsze wiedźmin rządzi :) ale jak by gra wyszła pod tytułem mario forever 3D to chyba by się nie sprzedała ;D
  8. R

    Outra - domysły , rozważania

    nie. z podobała mu się triss więc robił sobie geralcie oczy żeby ją poderwać
  9. R

    Outra - domysły , rozważania

    jejku wszystko jest możliwe np. że ten gościu to dziecko alvina bowiem chłopak przeniósł się w przysłość gdzie urodził dziecko i nauczył go wiedźmińskich sztuk walki a on douczył się walki dwoma mieczami a przy okazji odziedziczył zdolność alvina i przeniósł się w przeszłość żeby zabić geralta...
  10. R

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    -witam czy w wersji finalnej będą wykasowane wszystkie wyniki?-tak owszem-poziomy też?-też-ranking też!?-tak!-ranking też?-przeczytaj post na górze strony -acha ok dzięki. czyli kasują ranking czy nie?o rany to już wiem co czują moderatorzy którzy przeglądają całe forum...
  11. R

    Gry na których się wychowaliście

    mario of cource potem doom doom2 quake 1,2 prince of persia
  12. R

    Outra - domysły , rozważania

    tak sądzę że w wiedźminie 2 będzie odpowiedź kim był ten gościu.trzeba uzbroić w cierpliwość tylko 5 lat jeszcze
  13. R

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    to się raczej nie doczekasz mam wrażenie:)finalna wersja: poziomy od nowa, kasa od nowa i ranking od nowa cała gra od początku trudno pojąć?
  14. R

    Tworzenie modów Rosjanie lepsi od Polaków

    w sumie to ciekawe kiedy wyjdzie jakiś mod do wiedźmina w Polsce
  15. R

    Czy wszyscy wiedzmini to dziwki?

    prawda w książce geralt nie raz pokazał że wiedźmini maja uczucia (przynajmniej mi tak się wydaje)
Top Bottom