Recent content by Robberw

+
  1. Robberw

    Fatalne opisy działania kart lub działania niezgodne z opisami

    Nie caldwell przeskakuje na koniec tury. Tylko należy pamiętać, że jak jest po twojej stronie to na twój koniec tury a jak u przeciwnika to na jego koniec tury. Umiejętności kart odpalaja się w zależności u kogo się znajdują(po twojej stronie lub przeciwnika) a nie od osoby przez którą zostały...
  2. Robberw

    Czy mógłbym poprosić o wskazówki będąc na samym początku zbierania mojej kolekcji kart? (podsumowanie wskazówek znajduje się w pierwszym poście)

    Po prostu Ci gracze są przyzwyczajeni do stawiania jednostek w dowolnym rzędzie bez ograniczeń. Myślą jak uciec przed regisem czy igni ale zapominają że niektóre umiejętności działają tylko w konkretnym rzędzie bądź zapominaja że jednostka ma dopasowanie rzędowe i kładą w najlepszej...
  3. Robberw

    Czy mógłbym poprosić o wskazówki będąc na samym początku zbierania mojej kolekcji kart? (podsumowanie wskazówek znajduje się w pierwszym poście)

    OPEN I CHELLENGER turnieje w gwincie. Open jest najniższym etapem systemu turniejow gwinta i odbywa się co miesiąc. Chellenger jest 2 etapem i jest co 2 miesiące. A crawn points resetuja się po turnieju.
  4. Robberw

    Druhowie Haralda i Rytualna Ofiara

    Jak dla nie to Rytualna ofiarą ma niedopracowany albo błędny opis, z tego co widziałem to Sabrina (zemsta: zadaj wszystkim jednostką w rzędzie 3 pkt obrareń) też nie działa jak jest po naszej stronie.
  5. Robberw

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    To musiał być bug bo testowałem tą kartę troche i nigdy nie podwajała wzmocnień więcej niż raz.
  6. Robberw

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Tak jej umiejętność jest jednorazowa.
  7. Robberw

    Isbel z Hagge oraz Ochotnicy an Craite

    Nie. Kambi nie zadziała jeśli nie masz karty do odrzucenia w swojej ręce.
  8. Robberw

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    Tak ostatnio myślałem by może dać artefaktom coś na wzór pancerza. Czyli wartość punktową która nie liczy się do siły ale po zmniejszeniu jej do 0 artefakt nie może używać umiejętności.
  9. Robberw

    Isbel z Hagge oraz Ochotnicy an Craite

    @Duckingman wiem. Bardziej mi chodziło o to że nie jest w stanie zrobić CA sama z siebie kiedy to tej przewagi nie mieliśmy od samego początku. A dodatkowo sytuacja ta może dojść do skutku tylko kiedy mamy 2 karty przewagi, bo kiedy przegrywasz 1 rundę przy stanie 5-4, a przeciwnik robi insta...
  10. Robberw

    Isbel z Hagge oraz Ochotnicy an Craite

    @Lexor zauważ tylko że kambim w żadnym wypadku nie jesteś w stanie zrobić przewagi kart. Zawsze po jego rzuceniu róznica w ilości kart między tobą a przeciwnikiem jest identyczna. Natomiast w przypadku kiedy urachamiamy umiejętność Isabel po pasie przeciwnika to tak naprawdę tylko my jesteśmy w...
  11. Robberw

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Te karty mają dwie umiejętności jedną pasywną, która aktywuje się po spełnieniu pewnych warunków, drugą którą możemy użyć manualnie w konkretny rząd/jednostkę , ale jedynie kiedy karta jest zakryta. Czyli jeśli zagramy Pułapkę Zapalającą a przeciwnik w swojej turze nie położy na stół jednostki...
  12. Robberw

    Czy mógłbym poprosić o wskazówki będąc na samym początku zbierania mojej kolekcji kart? (podsumowanie wskazówek znajduje się w pierwszym poście)

    Dodatkowo osoba zaczynająca ma jedną wymianę więcej. Np. Eithne standardowo ma 3 wymiany ale jeśli zaczynasz ma aż 4. Tak tylko dodam, bo nie wiem czy było to poruszane w tym temacie.
  13. Robberw

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Czyli według Ciebie karty takie jak Wzmocniony trebusz, obrońcy mahakamu czy inne karty robiące coś na koniec tury powinny działać po każdym wciśnięciu guzika "koniec tury". Akurat Calldwel jest dobrze opisany. Bo nie widzę powodu dlaczego miałby działać inaczej i dodatkowo mielibyśmy uznawać to...
Top Bottom