Recent content by RockPL.516

+
  1. R

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ewentualnie do W3 - poza wyścigami na koniach i łodziami (regaty), mogli by dodać jeszcze wyścigi na lodzie - w Skellige. Zgodne z lore (w pewnym stopniu) i mogło by to być ciekawe, gdyby Geralt mógł kiedyś skrócić sobie drogę przez zamarzniętą zatokę, albo jezioro, a tu jakiś potwór nas na tym...
  2. R

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Przerzuciłem, bo wyżej mogło być nie zauważone. OK, rozumiem... zgadzam się, choć przy takim ciukaniu można by zastosować pewne "zabezpieczenie". Jeżeli gracz by wchodził na "żółte" pole strzelał i uciekał poza nie, to potwór z automatu powinien odzyskać życie. To jest jeden sposób. Drugi, to...
  3. R

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Może i mogli, a może nie mogli zastosować takiego rozwiązania... możliwe, że część tych rozwiązań znajduje się w grze. Jedyne czego nie mogę zrozumieć i polubić to te dziwne lvl broni (z ich ograniczeniami) i lvl potworów, zamiast wyzszo-poziomowym dać jakieś inne elementy kolor, większa...
  4. R

    Wiedźmin 3 - grafika

    Co do samej podstawowej trawy, to już tutaj była płaska 2D Osobiście uważam, że lepszy model trawy coś na wzór W2 (3D) wraz z rzucaniem (bądź nie) cienia (mógłby być dużo słabszy) dodało by sporo urokowi grze i wyszło by tylko na plus "odbieranej" przez graczy grafice. Jedyne co może...
  5. R

    Wiedźmin 3: potwory

    Hmmm.... smakuje pewnie też jak kurczak ;)
  6. R

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Jak w temacie. Krótko o bosach* i specjalnych potworach. *których nie ma Witcher 3: Wild Hunt | Bosses and Unique monsters
  7. R

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Wszystko jest w porządku. W tym gameplay'u słońce mamy za plecami ~4:20 W tym gameplay'u słońce mamy przed sobą ~0:25 Nikt żadnego błędu nie popełnił. Światło zachowuje się w różny sposób. Tu zostało to super pokazane - fizyka i światło działają... Niby nic nie znaczący szczegół a ile...
  8. R

    Wiedźmin 3: potwory

    Wiwerna to jest Gad. Poprostu Redzi MUSIELI dodać efekt włosów... gówniany microsoft, gówniana nvidia.... Jak Ci wszyscy (sony także) głupi producenci mieszają i psują krew konsumentom... Tak powinna wyglądać Wiwerna czy Vywerna (jeden pies) albo nawet jeszcze mniejszy łeb (coś jak latający...
  9. R

    Wiedźmin 3: potwory

    "To" nie jest ogon... nie zauważyłeś herów na klacie i na brodzie? Toż to facet, na dodatek nie przyzwoity, bo nie ubrany... a co każdy facet ma między nogami? Aaa... Któregoś z twórców na prawdę poniosła wyobraźnia... To coś z tak wielkim łbem (i ciężkimi rogami... przecież ta głowa powinna...
  10. R

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Akurat to jest normalne i naturalne. Jeżeli wejdziesz do jaskini i nie masz przy sobie źródła światła, albo bardzo słabe, to po wyjściu na zewnątrz dostajesz po oczach (jeżeli jest to oczywiście dzień). Zaprzecza samemu sobie. Najpierw piszesz jedno, później drugie. Ale tu się zgadza. Bo ten...
  11. R

    Wiedźmin 3: system walki

    eustachy_J23 no co zrobisz, nic nie zrobisz... Wątpię by to zostało zmienione (ograniczenia poziomowe), bo by faktycznie położyło balans w grze. Ale jeśli na obrażenia wpływ ma coś więcej poza samą bronią (olejami itd.) to może być nie tak źle. Czyli trochę jak w TES'ach - im wyższy poziom w...
  12. R

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Poza jednym. Gdzie są do cholery zbroje :P [ Ant15tarrr , Swooneb zapomniałem dodać trolla ;) ]:troll: ---- Nie jeżeli to jest tylko wizualizacja, a nie jak np. w diablo postać i nakładane na niej poszczególne elementy, to dobrze, że jest z boku. Ekwipunek po lewej w środku (obok) miejsca...
  13. R

    Wiedźmin 3 - grafika

    Zacząłem się tak na serio zastanawiać nad jednym aspektem grafiki.. jednym graficznym elementem. Chciałem zapytać tu o to kogoś, kto się na prawdę na tym zna. Obawiam się jednak, że sam już sobie na to pytanie tu odpowiem, ale może ktoś z was ma inne przemyślenia. Nie chcę tu fanbojowego, czy...
  14. R

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Bzdura. Oba są takie same. To że po angielsku komentarz brzmi bardziej "kozacko" (nie wiem jak to określić = bo nie wiem co "odczuwasz"), to może po prostu przyzwyczajenie z filmów, w których najwięksi kozacy występują w anglojęzycznych filmach. Tak na prawdę to są tylko "odczucia". Twoje są...
  15. R

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Który w końcu jest ten właściwy? Na tym czerwone tło i "cisza": http://www.twitch.tv/pax2 Na tym jakieś rozgrywki: http://www.twitch.tv/team/pax Niepotrzebne proszę skreślić.
Top Bottom