Recent content by Rorand

+
  1. R

    Przerywany dźwięk.

    Przerywany dźwięk. Cześć, w najnowszej wersji GOTY wiedźmina przerywa mi dźwięk w pewnych momentach, jest taki poszarpany. Jakieś porady? W dxdiag nie mam żadnych suwaków, sterowniki aktualne.
  2. R

    Brak Krwi i Wino po wgraniu save.

    Brak Krwi i Wino po wgraniu save. Cześć, miałem staaare save z wersji 1.12 jeszcze. Dawno temu robiłem format, ale miałem je zgrane na pendrive. Ostatnio chcąc odświeżyć grę wrzuciłęm je do katalagu i co się okazało - dodatek Krew i Wino w ogóle nie jest zrobiony, a był w całośći :D. Miał ktoś...
  3. R

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    [Propozycja] Import talii z Wiedźmina 3. Siemano, proponuję dodać możliwość zaimportowania swojej talii z wiedźmina 3. Jak by to mogło działać? Tworzyłoby po prostu nową talię. Jeżeli nie mielibyśmy jakiś kart to tworzyłoby nam listę brakujących, albo pokazywałoby je w jakiejś tabeli np...
  4. R

    Spotkania z postaciami z 'podstawki'

    Szkoda, że nie można spotkać i Ciri, i Yen.. to nie byłoby złe. Szkoda też, że to spodnie ogranicza się do kilku kwestii. Yen nawet nie zapytała o ostatnie wydarzenia, nie rozwinął się wątek Białego Wilka (wina- a mógł). Szkoda, że nie można porozmawiać później z siostrami. A tak w ogóle- jak...
  5. R

    Found: 0 Expected: 1 Nie uruchamia się gra po instalacji Krew i Wino.

    Found: 0 Expected: 1 Nie uruchamia się gra po instalacji Krew i Wino. Gra się nie uruchamia, potem program się zamyka. Jakieś pomysły?
  6. R

    Wiedźmin 3 - HUD

    Nie czytałem po za grą ile to daje, ale z tego co widziałem to dało mi chyba +100 pancerza i ileś do ataku.. w zbrojce natomiast mam odbijanie pocisków.
  7. R

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Możesz wykorzystać ten błąd jak chcesz. http://forums.cdprojektred.com/threads/64568-Zbugowane-schematy-wied%C5%BAmi%C5%84skie?p=2000969#post2000969
  8. R

    Wiedźmin 3 - HUD

    U zaklinacza nałożyłem na miecz zaklęcie utrzymujące działanie stołów płatnerskich i osełek na stałe. Jest opcja by wyłączyć te symbole w lewym górnym rogu? Nie znikają nawet, gdy pasek życia i reszta znika.
  9. R

    Wiedzmin 3 - minigry

    ---------- Zaktualizowano 14:35 ---------- Z listy zacząłem korzystać jak już nie wiedziałem czego mi brakuje : D. Czyli jakieś 10 ostatnich kart znalazłem z pomocą listy. 3 przywołałem kodem (nie mogłem ich zdobyć, bo ten bal się skończył). W pewnym momencie przestałem wygrywać karty nawet...
  10. R

    Wiedzmin 3 - minigry

    Czy jeżeli nie grałem z gośćmi weselnymi podczas zadania z Triss z tym balem u Vegelbudów (?) to już nigdy nie zdobędę karty Jaskra?
  11. R

    Zabugowane osiągnięcia które nie wpadły w trakcie gry.

    Osiągnięcia też są zbugowane.. ja dostałem osiągnięcie za ukończenie zleceń, a nie ukończyłem wszystkich, bo zostało mi jedno..
  12. R

    Zamek Zutzer, gniazda potworów, przeciwnicy.

    Jestem niemal pewny, że ten błąd występował już podczas tego zadania i dlatego ich nie zniszczyłem (przechodziło się chyba przez tamto pomieszczenie). Po prostu nie myślałem, że kiedyś będę chciał zdobyć osiągnięcie poprzez zniszczenie wszystkich gniazd w Velen. A te zamrożone postacie to nie...
  13. R

    Zbugowane schematy wiedźmińskie.

    Zbugowane schematy wiedźmińskie. Witam, nie robiłem SS, ale już dawno przeszedłem grę i niedawno przypadkiem znalazłem skrzynię taką jak te, w których są schematy szkół. Znalazłem tam CAŁY (na raz) wyśmienity rynsztunek szkoły gryfa, niby spoko, bo nie miałem to się cieszę, ale teraz jest...
  14. R

    Zamek Zutzer, gniazda potworów, przeciwnicy.

    Skończyłem dawno całą grę. Teraz maksuję postać i zdobywam wszystkie osiągnięcia.
  15. R

    Zamek Zutzer, gniazda potworów, przeciwnicy.

    Zamek Zutzer, gniazda potworów, przeciwnicy. Witam, k*****a mnie zaczyna trafiać. Zamek Zutzar- mam zaznaczone obozowisko bandytów, rozwaliłem wszystkich dawno, a tam gra pokazuje skrzynkę, której zwyczajnie nie ma przez co jest ono zaznaczone jako nieobrabione. Dwa- zamrożeni przeciwnicy...
Top Bottom