Recent content by RosomakMat

+
  1. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Na przeciwko tego kolesia w tle (sprzedawca ubrań) są okulary VR. Jak je ubierzesz to można obejrzeć V w aktualnych ciuchach (lub holo cuchach) w różnych pozycjach. Taki foto mode bez foto mode.
  2. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Z jakiegoś powodu V nie chce się rozstać z bronią (nawet jak nie jest wyekwipowana) podczas przeglądanie się w lustrze czy holo przymierzalni.
  3. R

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Czy w wyścigach zawsze jeden z wozów rywali jest niezniszczalny?
  4. R

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Chyba tylko satysfakcje ze skompletowania całego zestawu. Po za tym nic. A szkoda. Trochę zmarnowany potencjał. Szczególnie po patchu 2.0.
  5. R

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Dalej brak możliwości resetowanie atrybutów. Ale aktualizacja bardzo fajna. Kabriolet cudowny.
  6. R

    Podsumowanie REDstreams i powtórka

    Może doczekamy się w końcu możliwości resetowania atrybutów.
  7. R

    Tryb fotograficzny nie działa, gdy rozpoczynam jakąkolwiek walkę :(

    Widzę, że nie jestem jedyny z tym problemem. Fajna spraw dla tych co chcą wziąć udział w konkursie foto.
  8. R

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    A dodacie reset atrybutów o którym gracze tak marzą i go pragną?
  9. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Nie wiem co się stało, ale gra wypłaszacza mi się za każdym razem jak robię quicksave'a albo autosave.
  10. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Wyłączyłem Avasta i załadowałem save'a, ale osiągniecia się nie pojawiły. Miałem dodane zezwolenia w/w i nie zaliczyło uratowania prezydentki i pokonania Chimery. Zaliczyło tylko osiągnięcie "Łatwo przyszło, łatwo poszło" (kradzież samochodów dla El Capitana).
  11. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Nie wiem czy to błąd, bo nie pamiętam jak było przed aktualizacją. W megabloku H10 (mieszkanie V), gdy V zagaduje ze sprzedawcami by coś kupić, to ani V ani sprzedawca nie wypowiadają żadnej kwestii, od razu przechodzi się do ekranu ekwipunku. Tak samu jest z babką sprzedającą ubrania na...
  12. R

    Aktualizacja 2.0

    Pojawiły się nowe miejsca na broń w domu V. Czy będą to bronie tylko do zdobycia w dodatku czy też możliwe do zdobycia w podstawce 2.0.
  13. R

    Nowe samochody w grze. Pytanie - prosze o pomoc.

    Jest jeden nowy samochód do kupienia z zamontowanymi karabinami. Trzeba znaleźć terminal sprzedaży samochodów i tam nabyć.
  14. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jak dobrze liczę to masz 49 punktów za levelowanie, 10 punktów za znajdowane drzazgi. I jeszcze masz punkty za rozwijanie umiejętności (łowca głów, netrunner itp.). Każdą umiejętność możesz rozwinąć do 40 (albo 50) poziomu i dostajesz z tego też punkty atutów. Czyli za rozwijanie umiejętności...
  15. R

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Próba zamiany wyglądu u Victora. Coś się pokaszaniło z modelem V. Nie można rozebrać V i zestawy z szafy się na siebie nakładaj (ale niektóre połączenia wyszły super).
Top Bottom