Recent content by Rotodaton

+
  1. Rotodaton

    Seriale

    Widzę, że tu same nowości, ale jak ktoś chce sobie przypomnieć jakieś starsze seriale to tu jest playlista z ich czołówkami: https://youtube.com/playlist?list=PL4mTHqOgB49_SpJisBeK_EwaEIyOxPirS&feature=shared Wesołych Świąt!
  2. Rotodaton

    Now playing [music]

  3. Rotodaton

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Niedawno odnalazłem oryginał i spodobał mi się bardziej od o rok młodszego remixu: A tu moje ostatnie odkrycie, które słucham w kółko przez ostatnie parę dni i jeszcze mi się nie znudziło: I cover 3 utworów z jednej z najlepszych gier o piłce nożnej:
  4. Rotodaton

    Radio Stations

    This is old but if someone wants to hear music they like then there's RadioExt mod on nexusmods (requires Cyber Engine Tweaks to work).
  5. Rotodaton

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Nie mogę czytać drzazg. W dzienniku nie ma takiej opcji.
  6. Rotodaton

    Now playing [music]

  7. Rotodaton

    New music please

    Just mute ingame music and play anything you like in winamp or other app in the background.
  8. Rotodaton

    Now playing [music]

  9. Rotodaton

    Patch 1.5 & Next-Generation Update — list of changes

    At this point I really doesn't understand why they simply just pay modders for their work and add mods they created to the game?!
  10. Rotodaton

    Now playing [music]

  11. Rotodaton

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Ta firma idzie do upadku. Przyczyna jest bardzo prosta, ale nie napiszę tego tutaj, bo dostanę bana od PP moderacji za szerzenie nienawiści czy inne bzdury. Zostawię tylko ten filmik jako wskazówka. Dziękuje za uwagę.
  12. Rotodaton

    Now playing [music]

Top Bottom