Recent content by Rybson_I

+
  1. Rybson_I

    Legenda Yennefer autorstwa Nimue

    akurat mój post był ironiczny. Osobiście tez nie rozumiem tłumaczenia firm działających w formacie internetowej komunikacji ze covid im cos opóźnia. Rozumiem gdyby support wysyłał odpowiedzi poczta a jednak jest wysyłane to mailem i zwala się to na covid ze czeka się na odpowiedzi na trinkety...
  2. Rybson_I

    Legenda Yennefer autorstwa Nimue

    atak atakiem ale 14 dni by ogarnąć 2 grafiki to chyba nie jest dużo pracy.
  3. Rybson_I

    Aktualizacja 8.2 i Sezon Miłości!

    a jaki tryb grasz?
  4. Rybson_I

    Yennefer rozpoczęła swoją Podróż!

    @piotr4440 z trolem obstawiam ze to jest smaczek i puszczenie oczka do jej kolekcji w Vengerbergu i zawartości słoja. Neneke jako prezent jak najbardziej pasuje wiele razy się pojawia sadze i ma interakcje z Yen. Z tych kart wywaliłbym Menge jeśli się nie mylę nie miał nic wspólnego z Yen, a na...
  5. Rybson_I

    Ważny komunikat

    Moim skromnym zdaniem mam nadzieje ze rzeczywiście im się włamali a nie jest to tania zagrywka pijarowa. Problemy z CP, Gwintem ostatnimi czasy wywołujące coraz większa fale krytyki i myk mamy atak hakerów. Mniej się mówi o tym jakie problemy miała firma tylko jaka jest biedna po tym ataku, jak...
  6. Rybson_I

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    @luk757 dzięki za info. Trochę smutne jest to ze oficjalne informacje pojawiają się w dniu aktualizacji. Tak to zawsze można powiedzieć gdy cos nie pyknie ze to były nieoficjalne przecieki i my Redzi widzimy to inaczej.
  7. Rybson_I

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    nie wiem czy przeoczyłem ale jest gdzieś dostępna lista zmian w nowym sezonie? ktoś? coś? Chyba ze aktualizacja na partyzanta to nie było tematu
  8. Rybson_I

    Pytania do twórców GWINTA

    wiem doczepie się ale te postacie nie są inspirowane serialem a opowiadaniami Renfri - Mniejsze zło, Istredd -Okruch Lodu, - Villentretenmerth - postac czlowieka - Borch trzy kawki - Granica możliwości tak jak i dwie z jego obstawy Tea i Vea a sama Tissaia juz jest obecna w sadze
  9. Rybson_I

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Fajnie jakby w nowej podróży była opowieść Oczka i Jaskra jako skórkę. Pasowało by na swój sposób do przyszłego sezonu miłości przez choćby obecne watki miłosne w opowiadaniu Geralta z Essi , Agloval z syrena Sh'eenaz , a Jaskier jako babiarz i bywalec zamtuzów byłby idealnym uzupełniłem.
  10. Rybson_I

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    dzięki wielkie skupiłem sie na tych kontaktach a przegapiłem ze w innych są wyszczególnione umiejętności. Jeszcze raz dziękuje bo bym szukał do upadku gwinta:P
  11. Rybson_I

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    nie wiem czy ktoś o to już pytał. W grze sa 3 kontrakty z mistrzostwa na wygrywanie partii konkretnymi umiejętnościami a bardziej chyba pakietami. Chodzi o kontrakty z wygrywaniem umiejętnościami z Wojny Krwi, Żelaznej woli i Roku szczurolaka i teraz moje pytanie orientuje się ktoś jakie...
  12. Rybson_I

    Daw Problemy: Automatyczne mielenie kart, oraz brak możliwości transmutowanie lub tworzenia pewnych kart premium.

    mi na 1 problem pomaga prosta procedura -wchodzę w talie w której jest owa karta -wywalam ja z talii i dodaje wersje prem -zapisuje takie ( czasami jeszcze wychodzę i wchodzę w moduł tworzenia talii)
  13. Rybson_I

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    akurat Sezon Burz ma juz swoja delegacje i nie jest tak całkowicie nietknięty
  14. Rybson_I

    Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

    zgadzam się w 100% z @Lexor tryb szał bitewny jest spoko do nabicia jakiś osiągnieć czy do zabawy ale na tel jest praktycznie nie grywalny a na moim lgq7 jest już całkowicie nie do grania
Top Bottom