Recent content by Saladyn81

+
  1. S

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Naprawcie pochwy na miecze u pozostałych wiedźminów i Ciri!!!
  2. S

    Kiedy Patch naprawiający błędy w 1.10 i HoS?

    Ja jestem zdania, że Redzi powinni mieć tyle czasu ile potrzebują na opracowanie i przetestowanie kolejnego patcha. Poganianie ich może znowu doprowadzić do takiej sytuacji jaką mamy obecnie. Dlatego niech pracują spokojnie i wydadzą kolejnego patcha kiedy naprawdę będą go pewni. Może poczekamy...
  3. S

    [ps4] [BUG ?] problem z zadaniem Jak Kot z Wilkiem

    Redzi powinni zacząć publikować listy nie tylko z tym co naprawili, ale też: "Co zepsuliśmy w nadchodzącym patchu".
  4. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Rozumiem do czego zmierzasz i zdaję sobie sprawę, że Redsi dalej muszą poprawiać swój produkt. Chodzi mi jednak o to, że niech zaczną to robić skutecznie a nie zastępując stare błędy nowymi. U mnie jak już wcześniej wspominałem najlepiej grało się na patchu premierowym, a teraz z każdą kolejną...
  5. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Sytuacja z patchami jest co najmniej kuriozalna, wygląda to tak jakby twórcy nie potrafili ogarnąć swojej gry. Przy pierwszych aktualizacjach myślałem, że to tylko jednorazowe incydenty, ale teraz to po prostu ręce opadają. Absolutnie KAŻDA "łatka" przynosi kolejne błędy. Poprawianie gry pomimo...
  6. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Problem z pochwami na pewno leży w samym patchu, bo na konsolach po jego instalacji też nie ma pochw. Także akurat ten problem dotyczy wszystkich wersji gry.
  7. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Miałem dzisiaj już kupić dodatek "Serca z Kamienia" ale po tym co się dzieje z obecnym patchem jeszcze się wstrzymam. Liczę, że wreszcie wyjdzie "łatka'' która faktycznie naprawi błędy nie psując przy okazji innych rzeczy.
  8. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Po tych wszystkich "poprawkach" dochodzę do wniosku, że najlepiej grało mi się na patchu premierowym gdzie wszystko działało jak należy, mogłem ukończyć grę i cieszyć się niesamowitą przygodą jaką mi zafundowała. A teraz.... z każdą kolejną aktualizacją stan tej wspaniałej gry się pogarsza...
  9. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Niby nic a jednak kłuje w oczy. Eh... pozostaje czekać na kolejną aktualizację "poprawiającą" grę.
  10. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Ja na patchu 1.10 miałem oba kryształy i teleport otworzyłem.
  11. S

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Od dłuższego czasu mamy sytuację, że wychodzące patche poprawiając jedno psują drugie. W ten sposób gra może być patchowana w nieskończoność. Muszę jednak oddać twórcom sprawiedliwość za wreszcie wyraźną poprawę płynności w wersji na PS4. Jestem świeżo po i "nagie" miecze na plecach...
  12. S

    (bug) Po patchu 1.07 brak możliwości ukończenia zlecenia "Najgroźniejszy potwór na skellige"

    Poprawili tyle błędów gdzie o niektórych nawet nie słyszałem, a buga w zadaniu którego mają wszyscy naprawić nie mogą.
  13. S

    Problem z DLC - Najgroźniejszy potwór na Skellige

    Nie, na PS4 wciąż mamy do czynienia z nieśmiertelnym wilkołakiem. Tyle zmian tyle poprawek błędów gdzie o niektórych nawet nie słyszałem, a buga który mają wszyscy posiadacze wersji na konsole załatać nie mogą.:angry2:
  14. S

    Problem z DLC - Najgroźniejszy potwór na Skellige

    Raczej nie żywił bym dużych nadziei, że ktokolwiek z Redów się tutaj wypowie.
  15. S

    (bug) Po patchu 1.07 brak możliwości ukończenia zlecenia "Najgroźniejszy potwór na skellige"

    Niestety nie jest to jedyny quest który został zepsuty przez patch 1.07.
Top Bottom