Recent content by SamsonMiodek

+
  1. SamsonMiodek

    F key for quickhacks not working

    THANK YOU! This bug was driving me crazy. You're a lifesaver my friend!
  2. SamsonMiodek

    Throwing knives and blocking

    Just a quick question. After buying the perk that allows V to throw knives at enemies, does it automatically make V "forget' how to block and counter in meele? It is so much fun for me to use knives as a meele weapons (way faster than katanas!), but now, when I try to block, V activates his...
  3. SamsonMiodek

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Hej, pytanko dotyczące rozgrywki po patchu 1.5, kiedy to przerobiona została walka z użyciem noży. Podczas pierwszego przejścia gry kompletnie noży nie dotykałem, ale teraz postanowiłem spróbować i okazało się ze są przyjemną (i sporo szybszą) alternatywą dla katany. Wykupiłem talent pozwalający...
  4. SamsonMiodek

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    @Polkot Dzięki za odpowiedź i sugestię! Nie wiem co ostatecznie pomogło, upgrade do wersji 1.2 czy aktualizacja sterowników karty graficznej, ale szczęśliwie błąd już nie występuje.
  5. SamsonMiodek

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Dopiero zacząłem grę, a już trafił mi się bug, który jak mi się wydaje, praktycznie uniemożliwia mi używanie shotguna :( przy strzale pojawia się nienaturalnie wyglądający rozbłysk, który blokuje mi widoczność na mniej więcej sekundę. Nie wydaje mi się, żeby tak miało to wyglądać? Czy ktoś może...
  6. SamsonMiodek

    Co nieco o sprzęcie

    Cześć, bardzo proszę o radę. Otóż nosze się z zamiarem upgradu komputera. Całość była składana w 2015 roku i po bardziej wymagających grach widzę, że nieco się już zestarzała, poza tym myślę o zakupie w niedalekiej przyszłości gogli Oculus Rift S i chciałbym konfigurację, która mogłaby sobie...
  7. SamsonMiodek

    Chippin In - no old version planned

    I have just discovered Miro Lozar's version and it is so amazing! I'm sorry to say that, but if CDPR ever made a bad call, it was changing the old version of the song. For me the old one was perfect for this setting! I hope we can add the MIro's version to the game somehow!
  8. SamsonMiodek

    Szykuj się.

    Jest. Wykonałem płatność i dostałem potwierdzenia na maila! Jest super, ale jestem zbyt zmęczony, żeby się cieszyć. Powodzenia dla tych, którzy jeszcze czekają :)
  9. SamsonMiodek

    Szykuj się.

    Hehe, przezornie wziąłem na jutro wolne ;)
  10. SamsonMiodek

    Szykuj się.

    Dotarłem na stronę wyboru banku, boję się kliknąć, bo zaraz 502 mnie dopadnie i wszystko od nowa...
  11. SamsonMiodek

    Szykuj się.

    Wybrałem już opcję płatności przelewem, ale od 10 minut już zamula. Weźcie moje pieniądze i dajcie mi w końcu iść spać... :P
  12. SamsonMiodek

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    15GB? Srsly?! I znowu wszystkie mody pójdą się kochać? :scared: No ale może przynajmniej moja Płotka odzyska ogon... A tak nawiasem mówiąc, to automatyczna aktualizacja w GOG Galaxy mi absolutnie nie działa. EDIT: To ciekawe, ale teraz, kiedy zacząłem aktualizację, Galaxy pokazuje, że mod waży...
  13. SamsonMiodek

    Szukam moda / Proponuję moda

    Wielka szkoda, tamten mod kompletnie zmienił dla mnie obraz walki w W2, zawsze uważałem, że takie turlanie się w czasie walki wygląda co najmniej dziwnie, z kolei piruety były efektowne i choć może niepraktyczne to zgodne z książkowym lore. Mówi się trudno, zawsze zostaje iskierka nadziei, że...
  14. SamsonMiodek

    Szukam moda / Proponuję moda

    Witam po dłuższej nieobecności! :) A teraz do rzeczy: kolega Rustine stworzył swego czasu absolutnie genialnego moda, który w "Zabójcach królów" podmieniał Geraltowi animację turlania, na iście wiedźmiński piruet. Przyznam, że w tej chwili nie wyobrażam sobie W2 bez tej modyfikacji, dlatego z...
  15. SamsonMiodek

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Mam wrażenie, że oświetlenie faktycznie tym razem nic tutaj nie zawiniło. Co tu dużo mówić, głowa jest zbyt duża i masywna w stosunku do reszty ciała. Ale uznałem, że sam art jest na tyle fajny i dobrze zrobiony, że powinien się znaleźć w tej zacnej galerii :hatsoff: sserek Cożeś ty...
Top Bottom