Recent content by SANNIN_NARUTO

+
  1. S

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    Po 10 razach przestałem liczyć :p
  2. S

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Ale nagonka :D, taki medalion to dobra rzecz. Z miłą chęcią bym go przyjął. ;P
  3. S

    Najlepsze teksty kompanów od butelki

    Może też - A co ma robić, knuje aż się jej kłaki pomiędzy nogami mechacą - Przybył dostał wierdul i wybył - A czy świnie mają ciasne dupy ? Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia Skargs, może ty nam powiesz ? No to takie powiedzenie. tylko ty tak mówisz. :D
  4. S

    Iorveth kontra Roche

    Dużo razy przeszedłem grę po obu ścieżkach i obie są super, ale strona Iorwetha ma coś w sobie specyficznego dzięki czemu wolę ją bardziej. Mianowicie Vergen jest takim przytulnym miastem że wciąż lubię do niego wracać. :p
  5. S

    Ogólna jakość fabuły W2 (spojlery)

    Czytając wasze komentarze odnoszę wrażenie że tu rozbiły się Dwa obozy, Jeden zachwala Wiedźmina 1 Nie widząc najwyraźniej zbyt dużej zapożyczeń z książki co tworzy fabułę nieco nieoryginalna. Bonhart332 ty bardzo próbujesz udowodnić że W1 jest najlepsza na świecie itp. i muszę przyznać że gra...
  6. S

    Nowe intro już do obejrzenia na naszej stronie!

    Super Intro, Tego mi w Wiedźminie brakowało
  7. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Po pierwsze Wiedźmińskie źrenice szybko się adaptowały do światła a nie były wielkie. Po drugie wiedźmini nosili Ubrania ze skóry lub coś w tym guście. A wracając do tematu filmu to gdyby robili to np. Amerykanie to dobrym kandydatem na Geralt'a był by Kiefer Sutherland.
  8. S

    (Spojlery) Pytania do społeczności

    Ulubiony bohater:Geralt Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Tuż przed walką z Draug'iem Ulubiony cytat: Mam ich za dużo do wymieniania ;) Ulubione zadanie (quest): Bitwa o Vergen Ulubiony potwór: Smok (Saskia) Ulubiona lokacja: Vergen Ulubiony znak: Aard Ulubiony cios końcowy (finisher)...
  9. S

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Też mówię że na Trudnym Saskia ma cię na Hita. Sprawdziłem bo mając 35 poziom zagalopowałem się i dostałem raz(duże zdziwienie bo na średnim ze 3-4 razy musiałem dostać by paść). W Skyrim'e początkowo smok jest trudny tak, ale w Wiedźminie na 4 poziomie doświadczenia też by był trudny. Kolejna...
  10. S

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Porównywanie Wiedźmina 2 (Dorosłej i Fantastycznej pod każdym względem gry) do Skyrim'a (Odgrzewanego kotleta z usprawnieniami) jest śmieszne i pretensjonalne ale o gustach się nie dyskutuje. Mimo to po co mi otwarty świat z mało satysfakcjonującym systemem walki i fabułą o kant du*y? Wiedźmin 2...
  11. S

    W1 vs W2

    pingiel87 masz swój gust i spoko ja też mam swój i zawsze bo to się nie zmieni jeden będzie wychwalał jedno a drugi drugie ponieważ nie ma takiego co by wszystkim dogodził, w kwestii Wiedźmina jest to samo. Jedni wolą dwójkę a inni z kolei jedynkę i właśnie o to jest ten konflikt i dlatego...
  12. S

    W1 vs W2

    O gustach się nie dyskutuje ale sądzę iż strasznie się ograniczacie wyrabiając sobie opinię że ta gra jest najlepsza na świecie i żadna inna gra nie będzie lepsza. Wiedźmin 2 to większe odniesienie do realiów sagi bo tak naprawdę w małym obrębie terenu nie było aż tak wiele stworów jak w...
  13. S

    Parowanie

    Gra Wiedźmin 2 jest jedną z najlepszych jak nie najlepszą grą w jaką grałem, urzekają mnie w niej dialogi, postacie, oprawa, fabuła, itp. Gra jest lepsza od jedynki czyli CDProjektRED robi Genialne gry i bardzo się przykłada do tego co robi bo jest parę przypadków gier które są najlepsze w...
  14. S

    Parowanie

    Czepiacie się systemu "Alchemia" ale przykładowo właśnie w Książce Geralt pił eliksir przed walką bo musiał zaabsorbować toksynę a w jedynce pił eliksiry jak wodę gazowaną. Kolejne to system walki który z tym patchem się trochę spierniczył gdyż w sadze Geralt jest mistrzem miecza i potrafi...
  15. S

    W1 vs W2

    Jak dla mnie Wiedźmin 2 jest lepszy od poprzedniczki, ponieważ ogólnie jest więcej zabawy, dynamiki, lepszych tekstów i rozwiązań. Fabuła jest taka książkowa a w Wiedźminie 1 Historia wydawała mi się taka niezbyt. Wiadomo trudno rozpocząć ale jak dla mnie organizacja Salamandra była trochę...
Top Bottom