Recent content by sawu97

+
  1. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    A ja jestem kompletnie nie w temacie, ale chciałem się przywitać po sporej przerwie, i tym samym przypomnieć o swoim istnieniu. Wieczór dobry ;)
  2. S

    Nasze zdjęcia

    Nic nie jedliśmy, wystarczyła wizyta w "UROKLIWYM" Bytomiu. Twarz sama nabiera grymasu!
  3. S

    Po prostu sport

    A starcie gigantów polskiej ekstraklasy (o ile można mówić o gigantach w polskiej ekstraklasie) ktoś dziś ogląda tak w ogóle? :)
  4. S

    Nasze zdjęcia

    Pozwoliłem sobie odkopać ten temat, albowiem okazja niecodzienna! Okazje w sumie dwie: - pierwsza to taka, że Sawu wrócił na łono wiedźminowe (info wyjątkowe, ile ktoś mnie jeszcze pamięta >.
  5. S

    Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!

    Wielkie gratulacje, i powodzenia! PS. Sawu wrócił do żywych! Tym razem jako odmieniony licealista. Dzień Dobry wszystkim obecnym!
  6. S

    Puzzle z Wiedźminem od cdp.pl

    CD Projekt ogłasza laureatów konkursu na kolekcję z puzzlami ;) Jeśli ktoś jest nagrodzony, jego zdjęcie jest komentowane takim tekstem Mój zbiór i tutaj się załapał, więc szczęścia ciąg dalszy :D
  7. S

    Po prostu sport

    Mecz na bardzo wysokim poziomie! :D. Mnie osobiście szkoda tylko Weidenfellera. Wcale nie był gorszy od Neuera, to obrońcy się pogubili przy Robenie
  8. S

    Kości zostały rzucone...

    Wcisnąłbym kit że to "wytrwałość i ciężka praca", ale wiadomo że Sawu to gimb... Rodzina mnie w sumie wspiera, gdy wszystko już przepierniczę na kolejny niepotrzebny wiedźmiński bajer i brakuje kasy na książki, zeszyty, takie tam... Zdają się rozumieć mój fetysz :D
  9. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    *dorobiłem nowe numerki 1. Wzmianka o faszyzmie była jeszcze nawiązaniem do mojej dzisiejszej rozmowy z tym facetem z Informacji Europejskiej. Co do nacjonalizmu ekonomicznego - mógłbym strawić takie określenie, i faktycznie to kwestia gustu, czy to popieramy. Ja tak, Ty nie - nie ma co tego...
  10. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    1. PATRIOTYZM TO NIE FASZYZM. NACJONALIZM TO NIE FASZYZM (choć granica już bliżej). Ja się czuję patriotą, i chcę żeby dobrze było na MOIM podwórku, a nie na podwórku za granicą. To takie dziwne? Chcąc dbać o gospodarkę kraju i nie pozwalając innym na jej niszczenie, jestem...
  11. S

    Puzzle z Wiedźminem od cdp.pl

    Komentarz CD Projektu z wczoraj:
  12. S

    Kości zostały rzucone...

    Jajajaja ja się zgłaszam na potencjalnego nabywcę!! :)
  13. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Nie wiem jak to się ma do tego o czym rozmawiacie, ale właśnie dziś w szkole miałem spotkanie z jakimś gościem od Informacji Europejskiej. Rzuciłem mu argument że "na otwartości granic traci polskie PKB, ponieważ rynek zalewany jest zagranicznymi firmami, oraz wiele osób wyjeżdża za granicę"...
  14. S

    Wyszperane w sieci

    Gower coś się rozrzutny robi. No bo jak to, żeby lekką ręką oddawać fanowski dorobek... ? :p
  15. S

    Puzzle z Wiedźminem od cdp.pl

    CD Projekt - Gry Bez Prądu - wyniki konkursu na facebook'u :) Z dumą zawiadamiam że moja praca się dostała do galerii :). Co prawda wydaje się mniejsza niż ubiegłoroczna (wtedy też cosik wygrałem), ale to wina lenistwa i braku chęci do rozkładania wszystkiego na czynniki pierwsze :p PS. Jak...
Top Bottom