Recent content by Seba88

+
  1. S

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A cóż aż tak dziwnego wydarzyło się w ów bitwach, że postanowiłeś przywołać je jako przykłady? Przecież nie pierwszy ani ostatni raz w historii o wyniku danego starcia czy też całej wojny zadecydowała pewność siebie jednej ze stron, pycha, pogarda dla przeciwnika połączona z całkowitym...
  2. S

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Uff właśnie ukończyłem to "arcydzieło" od Netflixa. I w przeciwieństwie do większości z Was nie mam zamiaru rozwodzić się nad różnicami fabularnymi pomiędzy tym tworem, a dziełem maestra. Bo po pierwsze książek nie czytałem, a po drugie jakie one mają znaczenie jak każda inna warstwa tej biedy...
  3. S

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To może dodam, coś od siebie. Z twórczością Pana Sapkowskiego nie miałem nigdy styczności, może wstyd się przyznać ale to niestety prawda. Jedynego Wiedźmina jakiego znam to tego od CDP. Do serialu usiadłem więc na zimno, dodatkowo z żoną, która Geralta kojarzy jedynie z figurki stojącej w moim...
  4. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Proszę bardzo:) Moje miejsce na dzień dzisiejszy to: 63670. Liczba graczy jakoś szczególnie się nie zmienia. Zwłaszcza, że październik był miesiącem, w którym debiutowała nowa zawartość.
  5. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Wrzesień zakończony na miejscu 61186.
  6. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Kolejny miesiąc, kolejne sprawdzam. Tym razem ląduje na 58197 miejscu.
  7. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Dzisiaj po raz kolejny sprawdziłem liczbę graczy. Rozegranie jednej gry ulokowało mnie na dokładnie 62034 miejscu. Po gołej liczbie nie widać zupełnie żeby ostatni dodatek wpłyną pozytywnie na ilość grających. A łącząc ową cyfrę z płaczliwym komunikatem Jasona Slamy skierowanym do graczy z...
  8. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Graczy poniżej 300 tyś. miejsca widziałem na strimach. Satysfakcjonuje Ciebie ta odpowiedź?
  9. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Jeśli chodzi o premierę wersji mobilnej to zupełnie nie rozumiem Waszych nadziei z tym związanych. Przecież ten segment jest wybitnie "każualowy". Ludzie luźno grają sobie na komórkach dzisiaj w jedno, jutro drugie, a pojutrze jeszcze inne pykadełko. Jest to swego rodzaju uogólnienie, ale w...
  10. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    W becie byłem kiedyś 273 tysiące któryś, a widziałem graczy poniżej 300 tyś. miejsca. Przed chwilą rozegrałem jedyny mecz tego sezonu, co dało mi dokładnie 58527 miejsce. W poprzednim taki sam eksperyment ulokował mnie na pozycji 73 tyś. i coś tam. Spadek graczy widoczny jest nawet m/m, nie...
  11. S

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Pod koniec poprzedniego sezonu rozegrałem jedną, jedyną grę. Co dało mi 73 tyś. miejsce. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnych. Jednak już teraz widać, że w HC gra kilkakrotnie mniej osób niż w starego Gwinta. W chwili obecnej grze nie grozi śmierć z powodu zbyt małej liczby grających...
  12. S

    To Sezon Miłości!

    No właśnie Lexor Ci wyjaśnił co miałem na myśli. Napisałeś, że Gwint dobrze się trzyma, a ja odpisałem, że raczej ledwo, biorąc pod uwagę szacunkową liczbę graczy. A to, w co, jak i po co grasz nie tu żadnego znaczenia.
  13. S

    To Sezon Miłości!

    Trzyma sie tak dobrze, ze rozegranie 40 (24-16) spotkań dało mi 19200 miejsce. W zamknietej becie przy takim wyniku nie wiem czy znalazłbym się w pierwszych 200 tyś. graczy.
  14. S

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Ludzie skończcie pitolić bzdury o jakimś sukcesie projektu zwanego homecomingiem. Wczoraj po kilkunastu dniach nieobecności zalogowałem się do gry. Miejsce zajmowane 24 tyś. z hakiem. Zagrałem 13 razy, 6 zwycięstw i 7 porażek. Bilans ów pozwolił mi wskoczyć do "top" 10 tyś. Cisnąłem w górę...
  15. S

    Omówienie planów na przyszłość GWINTA

    Nie rozumiem zdziwienia niektórych powrotem do starych mechanik. Przecież cały wczorajszy stream to przemycana między wierszami krytyka HC i oficjalne przyznanie się do błędu. Dużo nie brakło abyśmy od samych twórców usłyszeli, że w chwili obecnej Gwint jest z dupy. Jakimś cudem powstrzymali się...
Top Bottom