Recent content by sebensor

+
  1. S

    Wiedźmin 3: świat

    Takich miejscówek w najnowszym Wiedźminie przydałoby się więcej umieścić :). W sumie byłby swojski klimat w dodatku :). Zresztą jak to się mówi, kwestia gustu. Dobrym przykładem umieszczenia takiej miejscówki w W3 byłoby to...
  2. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    W tym drugim screenie z W3, który zapodał Kicioch, z samej gry to dopiero co teraz zauważyłem, że nad wyverną widnieje -654, czyżby to był licznik zadanych obrażeń? :huh: Normalnie przypomniał mi się Borderlands :D.
  3. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Chodzi pewnie o przyzwyczajenia z pierwszych grafik, kiedy zapowiadano W3. Na tych pierwszych grafikach dominowały w dużej części ciemne, surowe i zarazem zimne tonacje barw. Kiedy zaczynając od ponurego, posępnego trailera "zabijając potwory" do najnowszego trailera, kolorystyka powolutku się...
  4. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Podsumowanie wrażeń z pokazów gry

    W dodatku pewnie te efekty powodują dodatkowe obciążenie karty graficznej. Po co tym bardziej używać takich ustawień jak SSAO skoro i tak w grze mało kiedy zwracamy uwagę na tego typu dodatkowe opcje graficzne :D.
  5. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Chodziło mi o wizualne wrażenie co do obrazu, że nieraz jest ogromna różnica w grafice między poszczególnymi ustawieniami. Ogólnie, że widać to gołym okiem bez nadmiernego skupiania się na poszczególnych elementach grafiki w samej grze :). Tak często było w starszych produkcjach.
  6. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Podsumowanie wrażeń z pokazów gry

    Oczywiście, że chodzi tutaj o klimat, grafika ma w tym spore znaczenie. Oczywiście dotyczy również kolorów jak już o tym piszemy :). Tylko jak widać, zdania o tym są podzielone i nie tylko wśród nas, forumowiczów ale i dziennikarzy, którzy mieli możliwość zagrania w W3 :).
  7. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - Podsumowanie wrażeń z pokazów gry

    Ciekawe w którym miejscu pan widział tą szarość :P? Może chodziło mu o to, że w tej grze wszystko jest takie wyblakłe albo coś było nie tak z monitorem :P. Tak na poważnie to więcej takich artykułów prosimy :). Zapewne każdy z dziennikarzy miał coś do dodania od siebie :).
  8. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Zauważyliście, że od jakiegoś czasu najnowsze gry jeżeli chodzi o porównania wymagań sprzętowych, które są potrzebne do odpalania na minimalnych ustawieniach i potem po kolei, odpalanie gry na średnich ustawieniach, następnie na wysokich często nie zawsze spowodują ogromną przepaść między...
  9. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Niech tak najlepiej będzie, szkoda by było gdyby zmienili aktora, który miałby odgrywać rolę Jaskra w Wiedźminie 3 po tym jak w poprzednich częściach był ten sam, aktor, czyli w tym przypadku Jacek Kopczyński. Tym bardziej przyzwyczailiśmy się do tego dobrze zrealizowanego i znanego głosu Jaskra...
  10. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Dobrze by było, gdyby jeszcze pokazano pokaz z gry, ale właśnie z takiej perspektywy jak to pobojowisko, spalony las w zimną porę dnia itd. Pokazać po prostu tą drugą stronę Wiedźmina, by nie kojarzono grę tylko wyłącznie z baśniową otoczką jaką nam serwowano do tej pory :). Przypomniało mi się...
  11. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    W sumie to byłby dobry wybór, w dodatku ma świetny głos. Jak przypomnę sobie wiersz Kaczmarskiego pt. "A my nie chcemy uciekać stąd" w wykonaniu Wójcickiego to aż ciary mi przechodziły po plecach. Poza śpiewem też nadawałby się do odgrywania roli Jaskra w Wiedźminie :).
  12. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Lepiej skupić się w danej chwili na pozostałych elementach graficznych niżeli na roślinności. Mnie się wydaje, że prócz cieni to i roślinność w tym trawa najbardziej najmocniej wpływa na pracę karty graficznej.
  13. S

    Światowe pokazy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - materiał wideo

    Tym tekstem zawstydziłbyś samego barda Jaskra :D.
  14. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

    Vesemir to taki drugi Yoda bardziej :D patrząc na jego wygląd i jednocześnie jego możliwości.
Top Bottom