Recent content by --SeBoL--

+
  1. --SeBoL--

    Hotfix 1.22

    Ja również mam ten błąd jak i włączony non stop dialog z Takemurą. Co wcisnę "F" odzywa się Takemura. ZZZZzz odpuszczam sobie narazie tą grę. Czekam na kolejną łatkę .... a na razie przechodzę po raz kolejny Wiedźmina 3 z dodatkami :)
  2. --SeBoL--

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Czekam na tą łatkę i przestałem grać CP bo mam misje nie do przejścia bez nich. Ale jest seria wiedźmina i z chęcią poraz .... (nie wiem który)..... zacząłem grać w Wiedźmina 3. Chyba czas zrobić Wiedźmina 4 :)
  3. --SeBoL--

    Hotfix 1.12

    Problem z policją jest taki, że przylatują jak UFO nie wiadomo skąd. Też znalazłem na policję sposób. Na dole screen. Rozwalone pół autostrady i kilka zastępów policji z robotami i dronami. 1614714971 Nie wiem ponieważ jest info, że fotel jest pusty. Dostałem odpowiedź z CDPR, że babka jest...
  4. --SeBoL--

    Hotfix 1.12

    Dzięki za link. Wysłałem maila z przekopiowanymi problemami z forum i dostałem odpowiedź po około 10 minutach. Poniżej odpowiedź na moje problemy. Natomiast co do tego forum, będącym oficjalnym, jestem zdziwiony, że z CDPR nikt nie bierze udziału. Rzadko mam błędy ale zawsze po opisaniu błędu...
  5. --SeBoL--

    Hotfix 1.12

    Czyli jednym zdaniem pracownicy CD Project Red mają graczy w "d...e". Najważniejsze, że gra się sprzedała i zarobili kilkanaście mln a właściciel będzie chodził dumny jak paw bo nadal zostanie w 10 najbogatszych polaków :( Tylko po co to forum ??????
  6. --SeBoL--

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jest na forum osoba od redów, która czyta Nasze wpisy? Mam następujące błędy: 1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje pomimo, że znacznika przy automatycznej aktualizacji już nie ma. 2. Nie mogę ukończyć misji. Wydaję...
  7. --SeBoL--

    Hotfix 1.12

    Jest na forum osoba od redów, która czyta Nasze wpisy? Mam następujące błędy: 1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje pomimo, że znacznika przy automatycznej aktualizacji już nie ma. 2. Nie mogę ukończyć misji. Wydaję mi...
  8. --SeBoL--

    Hotfix 1.12

    Gram na PC i z każdą łatą jest coraz gorzej. Teraz menu nawet potrafi przy zmianie ubioru V się uwiesić. Już grać się nie da :( Wracam do aktualizacji 1.06
  9. --SeBoL--

    Hotfix 1.11

    Idąc tym tokiem rozumowania każda gra, każdego studia miała by pozwy od każdego nie zadowolonego klienta. Każdy ma poprzeczkę zawieszoną gdzie indziej i inne gusta. A słuchając "płacę, wymagam" zawsze odsyłam do zapoznania się z umową :) w tym przypadku z licencją. Jak kupujesz tabletki gdzie w...
  10. --SeBoL--

    Hotfix 1.11

    @accer_one masz trochę racji ale tak @Gorghu uważam, że obecnie ludzie są zbyt roszczeniowi i nazbyt wierzą w obietnice (reklamowe, medialne i polityczne), których często na zdrowy rozum nie można spełnić. W grach jest o tyle prościej, że nie trzeba kupować w pre-order tylko zaczekać na...
  11. --SeBoL--

    Hotfix 1.11

    Proponuję aby w nowych aktualizacjach umożliwić wyższy rozwój postaci. Gram na poziomie wysokim 236h i misji głównych wykonałem 40% /15%/20% i osiągnąłem poziom i reputację 50. Postać dalej się nie rozwija a szkoda :(
  12. --SeBoL--

    Hotfix 1.11

    Nie mogę ukończyć trzech misji. Wydaję mi się, że to są jakieś błędy: 1. Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji 2. Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze...
  13. --SeBoL--

    #Shutterpunk2077 — Konkurs Trybu Foto Cyberpunka 2077

    Moja nowa bryka :)
  14. --SeBoL--

    Karta uzdrowienie

    Mam pytanie czy za pomocą karty "uzdrowienie" można wskrzesić "Ciri: Erupcja mocy"? Mi to się nie udaje np: używam Ciri w pierwszej turze i chcę wskrzesić w trzeciej i nie mam takiej możliwości. Poprawnie się ta karta zachowuje bo Ciri nie jest oznaczona jako "dowódca"?
  15. --SeBoL--

    Błąd podczas uruchomienia gry po wgraniu poprawek.

    Witam Zainstalowanie Visual C++ 2015 - nie pomogło Zainstalowanie Microsoft .Net Framework 4.6 - nie pomogło Zainstalowanie dzisiaj kolejnych poprawek w GOG - nie pomogło Zainstalowanie wszystkich możliwych poprawek (miałem tylko 8szt) do Win 8.1 - POMOGŁO :) Po każdej instalacji reset kompa i...
Top Bottom