Recent content by Sensei_mRuk

+
  1. S

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Bardzo dobry, skopiowany od konkurencji:), pomysł. Plus jest taki, że bierzecie od innych to, co dobre i nie ma w tym, moim zdaniem, niczego złego. Minusy jednak również widzę. Po pierwsze, to na co zwrócił uwagę @manveru - brak możliwości zakupu ścieżki premium za pył jest chybiony. Gracze...
  2. S

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    No cóż, przekonywać Cię nie będę, aczkolwiek te około 30 gier Haraldem to w większość przeciwko Francesce i Eithne.
  3. S

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    No Title Słabe Skellige? Brak działających archetypów? Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza osoby grające "nowym" deckiem Scoia od Swim'a - dla moich Wyspiarzy to w zasadzie autowin;) edit: statystyki Haralda z PROladdera: 4 gry, 3 winy
  4. S

    Bug tworzący diconnect po mojej stronie!

    Racja, za błąd przepraszam, poleciałem z tematem w aktualnościach z rozpędu i zdenerwowania. Gdyby ktoś z moderatorów mógł przenieś wątek, będę wdzięczny.
  5. S

    Bug tworzący diconnect po mojej stronie!

    Bug tworzący diconnect po mojej stronie! Witam, właśnie przegrałem grę rankingową z graczem, który ewidentnie wykorzystał do osiągnięcia zwycięstwa bug w grze. Ja grałem Nilfgaardem, przeciwnik Scoiataell. Przy stanie ponad 30 pkt na korzyść mojego przeciwnika spasowałem. W tym momencie ja...
  6. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Dzięki, wykonane zadania zniknęły. Wiesz może, kiedy pojawią się nowe? Jutro?
  7. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Czy ktoś wie, kiedy resetują się zadania? Wykonałem wszystkie trzy, przy każdej mam zielony "ptaszek", czyli zadanie wykonane i nic nowego się nie pojawia. Coś muszę kliknąć, żeby ruszyło to dalej?
  8. S

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Podłączam się do pytania.
  9. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Cahir nie działa dokładnie tak samo jak przed patchem. Nie ma już możliwości użycia umiejętności Emhyra 2 razy w rundzie, jeżeli nie został on zniszczony. Czyli dajmy na to takiego Petera lub Ceallacha nie zagrasz w jednej rundzie 3 razy, co było możliwe przed patchem. W zamian dostajemy 4 pkt...
  10. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Nie zgodzę się. Wycofali się z pomysłu mechaniki trio. Poza tym, mówimy tutaj o kwestiach wizualnych, itp. a nie o balansie, czy konkretnych kartach. Gra była bardzo ładna, teraz jest bardzo brzydka. Wniosek prosty - cofnąć zmiany graficzne. Ja się bardziej obawiam, że REDzi nie będą mieli...
  11. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Jestem po trzech dniach grania, kilkanaście gier na zwykłym rankedzie, na PRO oraz potyczki i mam bardzo mieszane uczucia. Jeżeli chodzi o nowe karty i ich mechaniki, to jestem zachwycony wszystkim, co nie wiąże się ze zwiększonym RNG. Karty typu Pavko Gale, Olaf, Ciri, itd. są rewelacyjne...
  12. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Brawo. Klask, klask. Szkoda, że ja tego nie napisałem pierwszy :)
  13. S

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Zgadzam się w 100%. Aż oczy bolą.
  14. S

    Gwent Open - kwalifikacje

    Dzięki, właśnie tego szukałem.
Top Bottom