Recent content by Sephirath

+
  1. S

    Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

    Dokładnie. GoG, They i Wiedźmin 2 :)Postać bohatera i w ogóle sam plan renderu widzę pierwszy raz w życiu. Sceneria, sposób animacji, jakoś animacji, przeciwnik - nóweczki :)
  2. S

    Nasz zespół Designerów

    imię: AndrzejZamieszkanie: WarszawaIlość Wolnego Czasu: Wystarczająco :>Możliwość zrobienia: Scenariusz/dialogi/merytoryka. Ewentualnie grafika 2D :P"Pewność": Czy sobie poradzę? Nie wiem. Czy będę się starał? 100% :)Doświadczenie: w moddingu jako takim 0%, w pisaniu i rastrowej wieloletnie :)
  3. S

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Dopisuję się, a co. Jak w czymś pomóc to zawsze jestem pod dostępem :P
  4. S

    Nasz zespół Designerów

    Ja się nie mogę doczekać, żeby jedno ze swoich ulbionych opowiadań stworzyć jako scenariusz dzięki Dhinjemu... Tylko kurczę, mogę samemu nie dać rady. Jedyne wspomnienie związane z modowaniem gry to z NWN sprzed 4 lat (w gimnazjum ja Ci był) i nie poradziłem sobie z obsługą skryptów. Czyżby LO...
  5. S

    Pomysły na mody

    Zrobienie moda: "True Saga", choć pewnie specjalnie nie jestem odkrywczy ;)Questy to samo przez się - wprowadzenie dawnych postaci, nowego playable-town... W sumie aż TAK trudne by to nie było - ot masa przemieszczeń już istniejących przedmiotów :)
  6. S

    Podziękowania

    Ja tam redom już nasłodziłem jak zawodowy cukiernik. Ale jeszcze raz nie zaszkodzi :p
  7. S

    Broń dodatkowa - do czego służy?

    Niekoniecznie. WIesz, ja mam Igni na 4 poziomie i robię prawie równe 360 stopni naprawdę mocnym walnięciem + podpalaniem. To stanowczo pomaga w walce;)
  8. S

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Ja czuję się przez Wiedźmina wykorzystany. Zamykam się w sobie, tracę znajomych i kiedy nikt nie patrzy szlachtuję się płytą z soundtrackiem.rotfl, co za temat :-D
  9. S

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    Też miałem takie czucie, że to Ori jest, ale głupio mi było samemu startować ;PA się tęgo uśmiałem jak Talara spiłem. Przecież ta książka zaginęła ;>
  10. S

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Huh, dostał już ktoś EK do końca? :PDo mnie ma "niebawem" ruszać. No, zapłon średni ;p
  11. S

    Akt II

    A dlaczego? Co się znajduje? :)Kurde - gdzie i o której znaleźć 3 alghule :/? Bo nie mogę tego skończyć ;D
  12. S

    Akt II

    Pociągnij inne wątki, w pewnym momencie Talar pozwoli Ci cofnąć te długi (musisz udowodnić mu niewinność). Albo to samo, tyle że z Vincentem ;)
  13. S

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Może to tylko u mnie, ale gra się wysypuje, gdy wypijam wodę w butelce :)
  14. S

    Problemy z potworami

    Fajna metoda na golema - puszczyk + las mariborski i bieganie dookoła z puszczaniem Igni (ja mam na 3 poziomie max rozwinięte). Ew. można go podpuszczać i "władowywać" na piorun pomiędzy trzema pylonami, szybsze ale trzeba troche kluczyć ;)
  15. S

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    "Za błędy na górze" śpiewa Jaskier na imprze u Shani ;)
Top Bottom