Recent content by shasiu

+
  1. S

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Tak trochę szkoda, że mimo ciągłego dopracowywania i zmieniania mechanik gry, zostanie wydany tylko jeden dodatek... liczyłem na to że od teraz będzie to bardziej wyglądało jak wsparcie Valhalli przez Ubisoft, kilka rozszerzeń, jakieś eventy w samej grze, pomniejsze misje dodawane co jakiś czas...
  2. S

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    Szczerze wolałbym kolejną odsłonę Wiedźmińskich Opowieści, opartą na historii Emhyra, lub Uzurpatora, niż to... ale dzięki mistrzowskim działaniom marketingowców CDPu którzy zaorali markę w zasadzie brakiem jakiejkolwiek kampanii reklamowej, po czym kompletnie przehypowali CyberPunka, nie zanosi...
  3. S

    Project Golden Nekker (tytuł roboczy)

    Wojnę Krwi to zabił sam CDP najpierw tym że za bardzo nie wiedział czym ten projekt ma być, pierwotnie w końcu miał być to tryb fabularny do Gwinta online i to w zasadzie z automatu ustawiło zainteresowanie graczy, bo ci którzy nie interesowali się modułem online z automatu pominęli ten tytuł...
  4. S

    Cyberpunk w liczbach

    Posiada latające pojazdy i możliwość przełączenia widoku z TPP do FPP (czyli to czego według CDPu nie dało się zrobić)... cała reszta (ruch uliczny) wydaje się tak samo słaba... ale nie wiem czy to świadczy dobrze o tych kilku ludziach którzy to projektowali, czy źle o studiu z kilkoma setkami...
  5. S

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dla mnie problemem nie była długość, tylko to że nie stoi za nią w zasadzie nic prócz narzekania (podobno) na długość W3. Liczyłem na to że skoro gra ma być krótsza, to też będzie bardziej nieliniowa, z jakimiś wykluczającymi się ścieżkami, czy czymś, tym bardziej że sugerowali to sami devsi...
  6. S

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Problem jest taki że gra jest niedokończona, widać to na każdym kroku, w mechanikach, w tym jak działała... w zasadzie w większości elementów można by się do czegoś przyczepić. Do tego dochodzi cały marketing CDPu który bądźmy szczerzy, mijał się z prawdą i nawet jeśli odetniemy grubą krechą...
  7. S

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To jest myślenie życzeniowe. Marketing CP to wzorcowy przykład kłamstw i wodolejstwa i naprawdę trzeba być ślepym, lub mieć klapki na czach by tego nie widzieć. Tu nie chodzi nawet o informacje płynące od pracowników, ale i o oficjalne trailery i gameplaye, z pamięci: Pierwszy trailer z E3, ten...
  8. S

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Od kiedy teleportująca się za plecy policja, która nie potrafi poruszać się pojazdami, czy wdać w jakikolwiek pościg, lub zombie wałęsające się po ulicach i nie reagujące dosłownie na nic, zatrzymujące się na przeszkodach, których nie potrafią ominąć, czy kulące się gdy tylko panie strzał (a...
  9. S

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Czyli podsumowując, na naprawę systemu policji tak by przyjeżdżali na miensce pojazdami nie ma co liczyć, tym bardziej na pościgi które wymagają naprawy, czy raczej implementacji jakiegokolwiek AI pojazdów, tak by te reagowały na to co dzieje się na drodze, a nie jeździły jak po sznurku, o tym...
  10. S

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=15532108&N=1 Sidiproject w pigułce... pacza dostanieta za 10 dni, a tak w ogóle wszystko to wina testerów i wersja PiSi jest supa. A teraz czekamy na patch do patcha.:giveup:
  11. S

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    To może dla odmiany, napiszę o tym czego oczekiwałem od gry po trailerach i zapowiedziach, a czego ostatecznie nie dostałem: -większego wpływu pochodzenia na grę, obecnie mamy krótki prolog dla każdego rozpoczęcia, ekskluzywne dialogi i po jednym zadaniu pobocznym... czego oczekiwałem? Jakiejś...
  12. S

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Wystarczy obejrzeć jakiekolwiek filmy na YT, by to potwierdzić, ludzie sami sobie zbudowali obraz gry, której obstawiam że nie da się stworzyć... nie twierdzę że wielu rzeczy nie dało się zrobić lepiej, bo jak najbardziej się dało (system policji, AI, więcej wyborów i ich długofalowych...
  13. S

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Nie kopie się leżącego (choć to już jest bardziej skakanie po głowie), ale nie potrafię pojąć jak można było to tak bardzo spierdzielić nawet w stosunku do gier jak lego... Grając mam wrażenie że devsi postanowili zrobić na złość zarządowi i pozostawiali masę stuffu który był niedokończony i...
  14. S

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Red Dead 2? Tamta gra ma masę obciążających detali (śnieg, błoto), do tego wspaniałe AI (zwierzęta to jest miód, zachowują się naturalnie jak w realnym świecie... Ja rozumiem że NC jest znacznie bardziej skondensowane, ale bez przesady, żeby aż tak bardzo zabugowana ta gra była... to po prostu...
  15. S

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Właśnie sobie przypomniałem jak bardzo nie lubię takiego marketingowego pierdololo od skruszonej korporacji, której klienci pokazali że nie dadzą się (tu pada niecenzuralne słowo) w cztery litery... może i przyjąłbym to lepiej gdyby ta gadka zawierała jakieś konkrety, a tak? Co z wyciętą i...
Top Bottom