Recent content by siegfrieddenesle

+
  1. S

    Portret Ciri?

    Znalazłem Walka św. Jerzego ze smokiem” P. Uccellego przez przypadek, jednak Geralt mówi przy nim, że wiedźmini zawsze machali lepiej mieczem, niż pędzlem. Ciri ani śladu.
  2. S

    Portret Ciri?

    Podobno w Kaer Morhen wisi "Walka św. Jerzego ze smokiem” P. Uccelli, przy którym Geralt ma mówić: Być może są one tylko w amerykańskiej wersji gry, gdzie Driady, Bruxy i Alpy są tam skrupulatnie ocenzurowane.
  3. S

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Królowa Kikimor. Gra bugowała mi się przy podporach i musiałem rozpracować ją mieczem połączonym z czarcimi purchawami, jednak Triss nic nie pokona.
  4. S

    Ile razy twój Geralt zginął?

    1. Bug po walce z Kuroliszkiem, Dhunda zabił mnie podczas walki na pieści.2. Po walce z Dagonem otoczyły mnie bazyliszki :)3. Scoia'tael w Banku (zapomniałem o eliksirach) PS. Na łatwym (jak grałem pierwszy raz) to zabiły mnie echinopsy w jaskini na Podgrodziu.
  5. S

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Yeavinn jest postacią, która ciągle się zmienia. W "Czasie Pogardy" zabił cywila (gońca) jadącego duktem dla zabawy. W szpitalu polowym pod Brenną zawahał się przed zabiciem medyczki zasłaniającej rannego (notabene jej nie zabił). W końcu w grze rozumie, że zabijanie cywili jest bez sensu. Widać...
  6. S

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Wiem. Uważam, że walka elfów była słuszna, jednak metody, jakie zaczęli stosować po prostu nie pasowały do ich ideałów. Nie uważam, że elfy to zło wcielone. Poparłbym ich , gdyby nie walczyli w imię Nilfgaardu , który ich zdradził (Kojarzy mi się to z "pomocą Francuskich przyjaciół" podczas II...
  7. S

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Po krótkich wnioskach wybrałem zakon. Nie popieram ich metod, jednak gdy patrzę na to, co robią Scoia'Tael źle mi się robi. Wystarczy przeczytać w książkach ("Chrzest Ognia"-Masakry na ludności cywilnej, "Pani Jeziora"- Wspomniany szpital polowy pod Brenną.) Lekko przesadzili z zamykaniem cywili...
  8. S

    Funny Stuff, little secrets, eastereggs...

    If you have version 1.0 You can find sometimes De Aldersberg's Sword in Cobus' de Ruytyer's tomb.It's the best sword in gama (+200% to attack. I have saves with it.)Also the "The Heat of the Day" is the reference to Polish novel "Balladyna"
  9. S

    [ACT III] The Kikimore queen and her cave

    Go left and turn to stone. YOU'LL KILL IT EASILY WITH SILVER SWORD.
  10. S

    Pucybut

    Wspomniany Pucybut to Ori Reuven zanany z Sagi. Dowiedzieć się tego można przepijając Talara i oddając Pucybutowi wygraną książkę.
  11. S

    MMORPG w jakie gramy

    Grałem kiedyś w Tibię. Wrażenie raczej średnie. Później przerzuciłem się na Logout Chaos eee.. znaczy się Last Chaos. Chwilowo gram tylko w Plemiona (Oczywiście stolica-Kaer Morhen)
  12. S

    Królowa kikimor

    Nie trzeba już. Skryłem się za skałą i zarąbałem srebrnym z Argentią. Polecam tą taktykę. A co do skały, jest przy pierwszym stemplu. Dużo łatwiej niż z chędożonymi Aardami.
  13. S

    królowa kikimor - alternatywny sposób

    W poradniku napisano chędożony stek bzdur. Skryć się za skałą i rąbać mieczem. Mi się udało zabić za pierwszym ciosem (Z Argentią)
  14. S

    Najciekawsze teksty z gry

    Geralt: Słyszałeś o salamandrze?Talar:Tak, słyszałem, j***ne gady...G:Płazy.T:Co, k**wa?G:Salamandry to płazy. A teraz mów, co Cię z nimi łączy.T:Nic k**wa nie wiem.PS. Fajny jest jeszcze tekst rannego Zygfryda (w EPILOGU, nie w akcie II).Z:Ahhh!!!! K**wa mać! Znowu!G: Leż spokojnie...
  15. S

    Królowa kikimor

    Nie wiem co zrobić... Stoję z kilometr od podpór (dobra, lekko przesadzam, ale daleko), walę w nie aardem i zasypuje mnie razem z Królową kikimor. Nawet Vilgefortz by nic na to nie zdziałał... Co robić?
Top Bottom