Recent content by Siraqiu

+
  1. Siraqiu

    Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

    Będzie wersja pudełkowa w marketach? czy tylko dystrybucja cyfrowa?
  2. Siraqiu

    Hotfix 1.22

    No napisałeś że masz pamięć 3200 mHz. Bazowo każda pamięć ma 2666. Jeżeli kupiłeś 3200 i nie podkręciłeś w biosie to nadal pracuje w 2666.
  3. Siraqiu

    Hotfix 1.22

    Sprawdzałeś? po 1.21 pojechałem na miejsce i Cyberpsychopata czekał na mnie do zabicia
  4. Siraqiu

    Hotfix 1.21

    Good Job ! po 135 H gry w końcu mogłem przejść krwawy rytuał i zakończyć wszystkie misje z Cyberpsychopatami ... at last
  5. Siraqiu

    Hotfix 1.11

    Po prostu miałeś szczęście. Przez pierwsze 2 tygodnie jak przechodziłem gre i widziałem zalew komentarzy z takimi i innymi bugami przy pierwszych hot fixach siedziałem i czytałem to z myślą " o czym oni pierdzielą... mi nic takiego się nie działo" no ale cóż jak widać to losowe. Z tego co mi...
  6. Siraqiu

    Hotfix 1.11

    Super fajnie że pracujecie w pocie czoła. Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery. Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon" oczywiście żeby grę wymaksować. Nie jest to możliwe...
  7. Siraqiu

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    U mnie też wydaje się nie gubić klatek przy szybkim zapisie i w przechodzeniu z ulicy do budynku
  8. Siraqiu

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Niestety zgadzam się. Mam dużo słabszy komputer od Ciebie i wcale nie sprzątany specjalnie dla CP. 10 inych gier na dyskach i innych plików. Poza misjami których nie mogę skończyć bo się zawiesiły wszystko narazie działa bez zarzutu :D guess i am lucky
  9. Siraqiu

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Faktycznie ultra niezauwazyłem tego - 60 fps cały czas mam sztywno . 32 gb ramu na 3200 ustawione i i59400F. Swoją drogą to najmocniejszy RTX 2060 SUPER od Aorusa. Nie widzę potrzeby mocniejszego sprzętu. Chyba że ktoś chce grać w 4K ale niestety nie stać mnie na taki monitor.
  10. Siraqiu

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    jestem tego samego zdania... zanim się pokaże gdzie mam skręcić to już dawno jestem na ręcznym bokiem w grupce przechodniów... i za darmo pały na sygnale >...< 1608342656 Szczerze... to właśnie u mnie nie ma żadnego problemu z docztywaniem danych. Gra siedzi na osobnym dysku m2 256 gb. RTX 2060...
  11. Siraqiu

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Oj mam ten sam problem... jak i z paroma innymi misjami magicznie blokującymi sie -.-
  12. Siraqiu

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Bardzo możliwe nie pamiętam w tym momencie... ale jestem już lata świetlne do przodu w historii ... i nie widzi mi się cofanie z safe'm żeby stracić wszystko co zrobiłem dla głupiej misji policyjnej... Drugi problem jaki mam to misja z cyberpsychopatą - ta gdzie wróg powinien wyjść z wanny z...
  13. Siraqiu

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Ja po patchu mam 65 GB
  14. Siraqiu

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Zadanie policyjne " igła w stogu siana ". Po otwarciu kontenera i sprawdzeniu wszystkich skrzyń w tym przeskanowaniu dalej informacja o przeszukanie kontenera. Nie da się zakończyć questa.
Top Bottom