Recent content by SirTrickster

+
  1. S

    Serce z Kamienia dodatek niechce sie załadować

    Mam ten sam kłopot. Chciałem przeinstalować Wieśka ściągnąłem patch następnie pobrałem DLC a potem w odpowiedniej nawet kolejności dodatki. W pobranych mam ze wszystko zainstalowano pomyślnie. Odpalam grę i widzę, że Serca z kamienia są dostępne a Krew i wino zainstalowane. Przywracanie licencji...
  2. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    U siebie zauważyłem 2 błędy. Jeden z nich jest znany drugi nie wiem czy miał miejsce u kogoś innego. Dla mnie to trochę przykre ze próbuję zrobić drugą misję poboczną w Sercach z Kamienia i druga już jest zbugowana. Nie mogę przeszukać kryjówki bandytów w zadaniu "Z dalekiego Ofiru" a w zadaniu...
  3. S

    Gwint w wersji fizycznej

    Gwint w wersji fizycznej Cześć! Mam głupio i pozornie błahy problem. Otóż dzisiaj w końcu po ponad miesiącu oczekiwań dostałem z X-komu swój egzemplarz Serc z Kamienia. Próbowałem zagrać sobie na szybko z dziewczyną w Gwinta. I tu jest pies pogrzebany na unboxingach widzę, że w pudełku jest...
  4. S

    Brak NG+

    Brak NG+ Cześć wszystkim. Mój problem polega na tym, że świeżo po wyjściu NG + ja nie miałem aktualizacji na swoim PS. Odstawiłem Wiesia na półkę. Ostatnio odpalam W3 patrzę a tutaj patch 1.10 puka do mych drzwi. W pierwszej chwili się ucieszyłem, niestety oprócz 17 GB dostałem masę bugów ( co...
Top Bottom