Recent content by skorpionex

+
  1. S

    R.I.P Gwent 2018-2018?

    Jako zajadłego fana wszelkich karcianek dziwi mnie to wychwalanie Artifacta, gry w którą nikt jeszcze nie grał. Podejrzewam, że duża liczba osób rzuci się na nią na początku, a potem będzie równia pochyła. Po pierwsze gra będzie płatna, co odrzuci większość graczy f2play (zwłaszcza jeśli cena...
  2. S

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Miecz Vandergrifta - przy wyborze, jeden obrazek ma animację a drugi nie. Można podejrzeć w kolekcji. Chłopska Milicja - tak samo, token nie ma animacji, a wykorzystuje ten sam obrazek
  3. S

    Aktualizacja jest już dostępna!

    A mi nie zalicza Questów. Mam 2, wygraj 5 gier rankingowych i wygraj 3 gry scoia. Wygrywam i nic nie zalicza. @Edit: Po zmianie talii się naprawiło.
  4. S

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Nie ma to jak wypuścić niedokończoną wersję. Literówki, błędne nazwy, wszystko zostało. Syrena zagrywa Światło księżyca, ale karta nazywa się Blask Księżyca. Opis u Ogara Dzikiego Gonu mówi że zagrywa mróz zamiast Mróz (zakładam, że nazwy kart zaczynamy dużą literą, tj. jest u Syreny). Czemu...
  5. S

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Masz rację, podyktowane ograniczeniami formuły. Bo obecnej wersji nie da się przenieść na wersję mobilną, a z tego co widzę gra do tego dąży. Limity w rzędach, grafika, wypatroszone UI, szkoda tylko, że kosztem PC i konsol. Grałem trochę i od początku miałem wrażenie jakbym grał w port gry...
  6. S

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Kurde, ale zmian w kartach: Karty tworzone przez inne karty (jak Czort z krowy) mają tag Token - usuń z gry na koniec rundy, czyli Yrden powinien je zniszczyć Keyword Consume - mówi tylko "zniszcz jednostkę" (zastanawiałem się wcześniej czy dodatkowy opis o boostowaniu dotyczy tylko nowych kart...
  7. S

    Grafika w Gwincie

    KDKor O, i to jest to co bym widział w grze.
  8. S

    Gwent Challenger2 festival nudy i powtarzalności czas zacząc

    Jest możliwa, jest taka (lub była, nie orientuję się już) o nazwie Alteil (trochę hs-podobna z nalotem MtG). Pograłem trochę i szybko przestałem. W takim systemie starasz się skonstruować deck, który kontruje wszystkie pozostałe i efektem końcowym były dwa szybkie decki (tanie jednostki, zerg...
  9. S

    Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017

    No, UI to trochę skopali, powinno być nieco bardziej przejrzyste.
  10. S

    Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017

    Miało być "WSZYSTKICH", a tu taka bida :P
  11. S

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (POTWORY)

    Troll mostowy - fajna jednostka, po co przenosić przeciwników do rzędów z pogodą jak można przenieść pogodę :D Rework Drauga jest ciekawy. Korzystałem często z tej karty jako dodatkowy removal z cmentarza przeciwnika. Pytanie czy teraz będę mógł wyczyścić mu cmentarz czy to dotyczy tylko...
  12. S

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (SCOIA'TAEL)

    Iorweth: Zaduma wygląda ciekawie. Można użyć tej karty dwojako, do usunięcia karty przeciwnika, lub zrobienia większej różnicy w punktach. Tylko czemu takie dziwne sformułowanie? "Zmuś jednostki (2)..." zamiast "Zmuś dwie jednostki..." Podoba mi się rework Maleny. Świetny counter na Gremistę.
  13. S

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KRÓLESTWA PÓŁNOCY)

    Korbacz - opis jest strasznie dziwnie sformułowany "Zadaj 5 punktów obrażeń. Jeżeli został zniszczony, stwórz Draugira." Co zostało zniszczone? Korbacz czy cel? Zresztą korbacz jest kartą specjalną więc zawsze zostaje zniszczony. Zresztą po angielsku jest napisane, że rani i tworzy.
  14. S

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KARTY NEUTRALNE)

    Ech, jak zwykle rozbieżność między polską, a angielską wersją. Doppler - "Transform into a random unit from your faction" i "Na początku gry przekształć tę kartę w losową brązową jednostkę ze swojej talii". Technicznie to dwa różne efekty. No i Sihil zgubił 3 efekt po polsku.
  15. S

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (SKELLIGE)

    Krótkie podsumowanie kart SK z uwagami. (Jako, że nie lubię Skellige mogę być stronniczy :D) Kościany talizman - mocna karta, kolejna która pozwala wskrzeszać jednostki z cmentarza i do tego brązowa. Co prawda wskrzesza tylko bestie, ale na pewno będzie używana z taliach z miśkami i...
Top Bottom