Recent content by eccentricmind

+
  1. eccentricmind

    Sezon jesienny nie działa

    W takim razie może coś zmienili że teraz zalicza tylko na rankedach. Będę musiał sprawdzić, dzięki za info.
  2. eccentricmind

    Sezon jesienny nie działa

    Dużym tzn. jakim mniej więcej? Jakie tryby grasz? Bo wiem że wcześniej na treningu z graczem działało a na rankedach nie próbowałem bo talia jest zrobiona typowo tylko pod to.
  3. eccentricmind

    Sezon jesienny nie działa

    Tak samo jak w poprzednim sezonie, tak w tym nie aktualizują mi się zadania. Zagrywam karty które są podane i po meczu mam dalej 0/x. Zgłaszałem już problem przez email jednak tam nie ma chyba komu pracować. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?
  4. eccentricmind

    Aktualizacja 11.8 — lista zmian

    Dalej nie działa zaliczanie zadań z cyklu letniego? Przed zmianą raz działało raz nie a teraz w ogóle zero. To niezła aktualizacja.
  5. eccentricmind

    Błędy po ostatniej aktualizacji

    :D nie widzę powodu dlaczego jedno z drugim nie miałoby się łączyć. Ciężko przekazać feedback z forum? A nie, pewnie to zbyt dużo. Nie ważne. Można zamknąć temat, znudziło mi się, niech toczy to się swoim życiem.
  6. eccentricmind

    Błędy po ostatniej aktualizacji

    Tragedia, coś tu działa w tej grze? Dziś kolejna masa nowych bugów. Wysłałem już jedno zgłoszenie. Pracuje tutaj ktoś?
  7. eccentricmind

    Błędy po ostatniej aktualizacji

    Tak na szybko co rzuciło się po kilku minutach. Jeśli będzie tego więcej to będę tutaj aktualizował: 1. Nie działają niektóre zadania z Tryby Letniego czy jak tam on. Np. "Zagraj 10 szt. kart Scoia'tael z zestawu Wiedźminów". Zagrałem i nie aktualizuje. 2. Podczas tworzenia nowych karty...
  8. eccentricmind

    Krypto i NFT

    Całe szczęście o tym jaka będzie przyszłość gier nie decydują pojedyncze osoby a na pewno nie ja czy Ty ;)
  9. eccentricmind

    Krypto i NFT

    @piotr4440 bo to jest przyszłość gier i nie tylko. Coraz większe firmy tym się interesują albo już powoli wdrażają w jakimś stopniu. Jeśli CDPR nie chce zostać w tyle powinien również tym się zająć zwłaszcza że tak jak wspomniałem Gwint nadaje się do tego idealnie. Co to samych kryptowalut itp...
  10. eccentricmind

    Krypto i NFT

    Czy CDPR myślał nad prowadzeniem tokenu kryptowalutowego oraz NFT do Gwinta? Przecież ta gra jest idealna do tego. Cała ekonomia oparta byłaby na tokenie który miałby użytkowe zastosowanie, można byłoby kupować i sprzedawać za jego pomocą zasoby. Spółka czerpałaby ogromne korzyści dzięki...
  11. eccentricmind

    Hot fix na Renfri poproszę

    Gram w gwinta od samego początku, od jakoś 2 lat czysto pod zdobywanie bibelotów i w sumie mało mnie "interesuje" balans no ale pomyślałem że wejdę dziś i zobaczę czy jest coś na temat tej Renfri. Widzę że się nie pomyliłem bo tak przegiętej karty to chyba nigdy nie było. Do pieca z nią...
  12. eccentricmind

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    Dzięki Panowie, na pewno sprawdzę pozycję, pozdrawiam
  13. eccentricmind

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    Ile mniej więcej potrzeba czasu na ukończenie 100% tego dodatku?
  14. eccentricmind

    Powracają Podróże Geralta i Ciri!

    Ja w takich przypadkach nigdzie nie piszę. Czekam aż w końcu sami naprawią. Po co się denerwować :D
  15. eccentricmind

    Powracają Podróże Geralta i Ciri!

    Dobra musiałem zaktualizować grę i dopiero w zakładce "Co nowego?" po kliknięciu kwadraciku z tą informacją przenosi mnie tam gdzie trzeba. Dziwne że mogłem grać na niezaktualizowanej wersji gry, wcześniej zawsze kazało mi zaktualizować. Druga sprawa że jest to mocno ukryte ale domyślam się że...
Top Bottom