Recent content by Sojer2301

+
  1. Sojer2301

    Patch 1.5 & Next-Generation Update — list of changes

    Any info about boxed versions for PS5 and X/S with new cover?
  2. Sojer2301

    TWiG AMA [Decommissioned]

    [Trinket management/organisation] Hi Paweł! Where can we expect something like Trinkets Manager, similar to deckbuilder with filters, search box, grouping by seasons, factions etc? We already have a lot of them and finding by scrolling over and over again is worse and worse. Also it would be...
  3. Sojer2301

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Zamiast kazać graczom by wkładali konkretne karty do decku, lepiej zrobić system który za to nagradza i pozostawia wybór - albo mała nagroda za niespełnione wymaganie, albo większa za próbowanie czegoś lepszego. Zamiast "zagraj 15 kart Dzikiego Gonu" żeby zdobyć nagrodę x, niech gracz dostanie...
  4. Sojer2301

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Zerknąłem na polskie tłumaczenia i tak tylko wspomnę tutaj, że Rupture mogłoby dostać inną nazwę niż Rozdarcie, bo jednak nie powinniśmy powielać nazw - a jak wiemy istnieje karta Rozdarcie. Tak tak, wiem że to zupełnie co innego, ale jednak - to dobra zasada. Zasłona jako tłumaczenie Veil wg...
  5. Sojer2301

    Iron Judgment — newest GWENT Expansion Arriving on October 2

    I think team responsible for card arts is not the same as team responsible for gameplay, so your argument is invalid [ . . . ]. And the thing in my post is about exactly 1 card art.
  6. Sojer2301

    Iron Judgment — newest GWENT Expansion Arriving on October 2

    I would like to write here a propose for incoming Arachas Queen Drones change, actually the idea is from reddit. It's simple solution, by the way taken from MTG: let's make Drones with different card arts. Drones from Arachas with current Arachas Drone card art, and Drones from Endrega with the...
  7. Sojer2301

    Novigrad — prezentacja kart

    Na reddit/r/gwent jest przyklejony thread z nowymi kartami aktualizowany na bieżąco. Zawsze tam gdzie CDPR nie może, to reddit dopomoże.
  8. Sojer2301

    GWENT: Ask a Dev

    Hello, is there any chance to change something in translating before patch come out? Of course we don't know all the cards right now, but insanity tag is something "big" for the gameplay, and in polish version it looks nasty in my honest opinion.
  9. Sojer2301

    Novigrad — prezentacja kart

    Zdecydowanie. Mimo że to mniejsza rzecz niż tłumaczenie całego tagu, to faktycznie też wbija się w oczy. Fajnie byłoby jakby ten feedback dotarł do devów. No i zobaczymy, czy takich kwiatków będzie więcej...
  10. Sojer2301

    Novigrad — prezentacja kart

    O MATKO, błagam, zmieńcie to tłumaczenie...to słowo na tag nie nadaje się kompletnie, jest za długie, sztywne, problematyczne, tragiczne. A istnieje przecież sto razy lepsze - "obłęd"...
  11. Sojer2301

    Mamy dla Was kilka ogłoszeń! (GWENT Masters)

    Ok, dzięki za info, w takim razie mocno liczę na to że będzie taka okazja!
  12. Sojer2301

    Mamy dla Was kilka ogłoszeń! (GWENT Masters)

    Mam pytanie trochę z innej beczki, czy będą kiedyś turnieje (Open/Challenger/Masters) otwarte dla publiczności w Warszawie, czy nie ma tego w planach? Chętnie taki turniej obejrzałbym z perspektywy widza na żywo, a chyba po pierwszym Gwent Open temat umarł :(
  13. Sojer2301

    Wojna Krwi: Aktualizacja 1.1 – Lista Zmian

    Rzadko bywam na forum ale tym razem wręcz czuję się zobowiązany. Jestem pod wrażeniem tej aktualizacji i niezmiernie się cieszę, że wyszła. Super robota, w końcu na moim podstarzałym kompie gra chodzi nadspodziewanie płynnie, rewelacja! Szkoda jedynie, że 60% gry zdążyłem już przejść na...
Top Bottom