Recent content by solmath

+
  1. S

    Ogólna jakość fabuły W2 (spojlery)

    Ogólnie o drugim "Wiedźminie". Jestem wielkim fanem wiedźmińskiej sagi oraz pierwszej części "Wiedźmina", dlatego też kiedy była tylko taka możliwość zamówiłem EK drugiej części. Nie mogłem się doczekać, kiedy znowu zanurzę się w ten świat, tak świetnie przedstawiony w "jedynce". Po pewnym...
  2. S

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Heh... a już myślałem, że to jakiś błąd na głównej stronie kiedy zobaczyłem linka "Ściągnij D'jinniego" :). Dzięki Redzi!
  3. S

    Druidzi na bagnach i wiedźmińskie eliksiry.

    Nie pamiętam dokładnie co za co się dostaje. Napewno za blekot Jaskółkę. Dostałem też Puszczyka, Wierzbę, Zamieć i Grom
  4. S

    jak zrobić ten eliksir????

    Jeśli nazwa się nie podświetlna to znaczy, że nie masz wszystkich składników.... Z tego co pamiętam to do Jaskółki potrzeba mocnego DOBREGO alkoholu (wiśniówka, nalewka, spirytus).
  5. S

    Problemy z sefirami, sefiry

    Wykonaj zadanie z sekcją zwłok. W tej sytuacji to jedyne wyjście.
  6. S

    Druidzi na bagnach i wiedźmińskie eliksiry.

    Druidzi na bagnach i wiedźmińskie eliksiry. Wszyscy wiedzą, że drudzi na cmentarzu na bagnach wymieniają różne itemy na eliksiry. Wie ktoś może co się dostaje za dostarczenie białych róż? Przechodzę grę czwarty raz, a z taką rośliną się jeszcze nie spotkałem...
  7. S

    Patch 1.2 dostępny!

    Szkoda, że nie dodano możliwości składowania ekwipunku u Shani/Zoltana w V akcie. Mam nadzieję (i chyba nie tylko ja), że następny patch umożliwi to :).
  8. S

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Za pierwszym razem wybrałem neutralność (z sympatią dla nieludzi) i wg mnie jest to najlepsza droga. Dobrze się to komponuje z zachowaniem Geralta w książkach. Drugi raz przechodziłem grę po stronie nieludzi, grało się całkiem fajnie, jednak zachowanie ludzi w stosunku do Geralta po napadzie na...
  9. S

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Boss - kościej Zwykły potwór... hmm... chyba jednak skolopedromorf (nie widać ile ma hp, jest bardzo wytrzymały, i co najgorsze rzadko pojawia się pojedyńczo :))
  10. S

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    Mniej więcej takie jak po przedawkowaniu alkoholu.
  11. S

    Krypta na polach i ukryta sala

    Krypta na polach i ukryta sala Gram już drugi raz i po zdobyciu trofeum cmentara, postanowiłem pozwiedzać sobie kryptę. Kiedy byłem w sali z kapliczką skrzatów zauważyłem pojawiające się na ścianie z lewej strony (patrząc od wejścia) nazwy potworów (Bruxa, Alp i coś jeszcze). Kawałek dalej za...
  12. S

    gram.pl

    Z tego co czytałem to użycie kodu rabatowego wyklucza użycie wPLN.
  13. S

    gram.pl

    Chciałem wykorzystać ten kod na zakup figurki i kości ale się dowiedziałem na forum gram.pl że rabat można wykorzystać tylko na rzeczy produkcji CDP (kości, karcianka i figurka odpadają)
  14. S

    Akt IV

    Musisz tam być w dzień, w nocy południce się nie pojawiają. :)
  15. S

    Kościany poker

    Ja musiałem najpierw wykonać dla niego zadanie z lutnią. Wtedy dopiero zaproponował mi grę.
Top Bottom