Recent content by SoltysGamingPL

+
  1. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie za to na gryfie są białe kropki. :P
  2. S

    Zarządzanie miksturami i podobnymi

    Na padzie można to robić wciskając X, na klawiaturze nie wiem, ale pewnie jest w prawym dolnym rogu, tam gdzie reszta sterowania. :P
  3. S

    Skoki z wysokosci

    Dołączam się do pytania. Może ktoś wytłumaczyć jak ten podwójny skok zrobić? :D
  4. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jest może jakiś sposób żeby włączyć Hairworks tylko dla zwierząt i potworów? Mogliby Redzi coś takiego w opcjach dodać, bo włosy wyglądają dobrze i bez tego, a mega wydajność zżera, za to na zwierzętach te futro by się przydało. :P
  5. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Bo ich nie ma. :P Jedyną różnicą jest ilość VRAM przydzielona na tekstury, która ma zmniejszać doczytywanie się ich.
  6. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Przecież pisze że jedyna różnica to ilość pamięci przydzielona na tekstury, co ma zlikwidować doczytywanie się ich. :P
  7. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ale zamawiając EK już taka gwarancja była.
  8. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ale efekt lodu na zbrojach Gonu poprawili. :D
  9. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Oszukali mnie. :o W takim razie przepraszam, nic nie mówiłem. :whistle:
  10. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Nie żeby coś, ale zdaje się że na Steam data premiery została zmieniona na 18 maja. Czyli w sumie najpóźniej dostaną grę ci, którzy zamawiali na GOGu i od cdp.pl. :P
  11. S

    Data premiery - równi i równiejsi?

    A moje zamówienie na EK wciąż w realizacji... Ciekawe czy dojdzie chociaż w dniu premiery, po tym co się dzieje zaczynam się o to obawiać. :P
  12. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ivraas Wyjdą nowe procesory na nowe sockety to i tak będziesz musiał wymienić płytę, nawet jak za tą dasz 1000zł :P
  13. S

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ant15tarrr Dawno zwiastunów nie oglądałem, a i ogólnie jakoś dzisiaj ciężko myślenie mi idzie. :D
  14. S

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ant15tarrr było w materiałach, o których nie wolno głośno mówić na forum. :P Prawdopodobnie może to być jakaś misja w trakcie przyjęcia, które zostało pokazane przez chwilę na jakimś zwiastunie (scena z Geraltem i Triss, o ile się nie mylę ze zwiastuna Elder Blood Gameplay Trailera z kwietnia :P).
  15. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    lis22 to zupełnie inna pora dnia, a różnice podałem stronę temu :P I teraz kamera jest bliżej - wywalczyliśmy :victory: :troll:
Top Bottom