Recent content by sooocker

+
  1. S

    Wiedźmin Ps4 Patch 1.03

    chyba 1.03 :)
  2. S

    Wiedźmin Ps4 Patch 1.03

    poczekamy jak bedziesz mial zrobione 3 pelne sety wiedzminskie... majac juki o pojemnosci 100 przy zbieraniu wszystkich potrzebnych przedmiotow zostaje mi jakies 40 miejsca wiec wiesz.. nie wiem w jakim jestes momencie no ale sam to zobaczysz :)
  3. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    temat do zzamknieca wraz z wersja 1.03 zainstaowal sie patch 1.02
  4. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    nie pisalem ze koncze gre tylko niedlugo sie skonczy...chodzi mi o to ze przed patchema chcialbym zobaczyc chociaz jak ta gra chodzi po aktualizacji.. nie mowie ze jest zle ale mogloby byc lepiej..i to ze zaraz wyjdzie patch 1.03 a ja nadal przy 1.01 gdzie tak samo zaplacilem za gre jak inni...o...
  5. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    ja bym sie cieszyl z 1.02 :P na PC maja juz 1.04.......
  6. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    mieszkasz w UK? i masz cyfrowa wersje?
  7. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    to co dostalem pare dni temu od supportu...: "Witam, Patch 1.02 był patchem lokalnym dla wersji wschodnioeuropejskiej i arabskiej. Niebawem będzie wypuszczony patch dla wszystkich regionów na świecie. Pozdrawiam, Amelia Kołat W dniu 21 maja 2015 06:09 użytkownik pl.cdprojektred.com...
  8. S

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK?

    Kiedy patch 1.02 bedzie dostepny dla UK? Jak w temacie...niedlugo skonczy sie gre a dalej na wersji 1.01 :(
  9. S

    Nie da się pominąć dialogów

    nie mozesz pominac prawdopodobnie dlatego ze gra wciaz sie instaluje albo sciaga.. mialem to samo ale kiedy proces instalacji sie skonczyl wszystko wrocilo do normy
  10. S

    PS4 Brak aktualizacji 1.02

    mieszkam w UK i moje konto jest na UK wiec powinnem miec wersje 1.02
  11. S

    PS4 Brak aktualizacji 1.02

    Niestety przeinstalowanie gry nic nie pomogło dalej widnieje wersja 1.01..
  12. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Przydałaby się jakaś skrzynia gdzie moglibyśmy wrzucać tam swój loot który chcemy zachować na później i nie nosić go cały czas ze sobą.. Może jest gdzieś w późniejszej części gry.. Ale jeśli nie ma to chyba przydałby się wszystkim.
  13. S

    PS4 Brak aktualizacji 1.02

    1.01... pobieram ponownie gre. wszystko inne juz sprawdzilem, probowalem tez recznie zaktualizowac ale nic nie pomoglo wyskakiwala informacja ze gra jest aktualna...
  14. S

    PS4 Brak aktualizacji 1.02

    PS4 Brak aktualizacji 1.02 Tak jak w temacie posiadam cyfrowa wersje na PS4 i mam tylko patch 1.01 gdzie wszedzie jest to 1.02 mam gre od premiery i dalej nic sie nie sciaga... ktos cos wie na ten temat?
Top Bottom