Recent content by Spawniq

+
  1. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jak zauważyłem to nie są nowe karty tylko obrazki do 3 już istniejących kart, Jaskra, Regisa i Villentretenmertha.
  2. S

    Brak muzyki po wczytaniu gry

    Brak muzyki po wczytaniu gry Tak jak w temacie gdy wczytam grę nie odpala się muzyka w tle, pomaga na to zmiana mapy i wrócenie. Problem pokazał się dopiero po wyczyszczeniu głównego wątku i braku questów pobocznych.
  3. S

    Gwint - Unikatowe karty

    Karty do Gwinta Poszukuje kart do questa "Pełna kolekcja kart", jest to karta Stefan Skellen. Przejrzałem na prima guide i tylko tej mi brakuje gdzie może być ? Można usunąć random drop z przeciwników
  4. S

    Czy istnieje schowek na przedmioty?

    Czyli co schoweczka takiego jak był w poprzednich częściach brak ? Nici z kolekcjonowania broni i pancerzy
  5. S

    Czy istnieje schowek na przedmioty?

    Czy istnieje schowek na przedmioty? Jak w temacie szukam w prologu schowka i nic może tak jak w 2 w patchu dodadzą ?
  6. S

    Zgadnij kto to - quiz

    Olivia Thirlby a film to Dredd
  7. S

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Rok temu o tej porze padł Kejran. Wszystkiego najlepszego !!!
  8. S

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Przeczytałem dziś w recenzji CDA Wiedzmina 2 ER ze itemy z areny importuja sie do histori fabularnej, ja sie z czyms takim nie spotkalem. Czy to prawda co pisza w CDAction?
  9. S

    [W2] Poszukuję moda do Wiedźmina 2

    No właśnie ten krasnolud ma ryby itp i pare ksiąg potrzebnych do questow. Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać posta pod postem. Scaliłam. zi3lona
  10. S

    [W2] Poszukuję moda do Wiedźmina 2

    W akcie 2 po stronie Roche'a mod jest zbugowany u karczmarza sa same księgi u innych karczmarzy w 1 i 3 akcie i po stronie iorwetha w 2 wszystko w porzadku.
  11. S

    [W2] Poszukuję moda do Wiedźmina 2

    Można prosić o moda z mrocznymi przedmiotami? Zawuażyłem w sklepie trofemum z wilkołaka, gdzie w normalny sposób można ubić wilkołaka?
  12. S

    Jak CDP RED walczył z piratami w W2 ;)

    Tak samo było z Batmanen Arkham Asylum hak do wspinaczki nie działał.
  13. S

    brak ikony START dla pada

    Też to mam. Patch ściągnięty ze strony.
  14. S

    Kluczowe Sejwy

    Dzięki za save, oren poleciał, ale nie masz tam wszystkich nowych zbroi z mrocznego poziomu.
  15. S

    Kluczowe Sejwy

    Prośba o save z 3 aktu na mrocznym poziomie trudności z kompletem 3 mrocznych zbroi i mieczy. Z góry thx.
Top Bottom