Recent content by Spragniony

+
  1. S

    Łatka 1.07 - Lista zmian

    DLC z finiszerami ma 7,5mb, więc raczej nie. Być może to jakaś mini łatka.
  2. S

    Zawartość dodatkowa

    Być może coś ci się podziało podczas instalowania ostatniego DLC- Ciri, ponieważ jest ono pod wersję gry 1.07. Spatchuj sobie grę, prawdopodobnie to rozwiąże problem.
  3. S

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Nie wiem czy to jest bug, ale raczej tak, gdyż reszta umiejętności innych szkół wiedźmińskich (gryf - 5% znaki, niedźwiedź 5% żywotność). Być może jest to literówka i w rzeczywistośći kot daje 5% obrażeń krytycznych
  4. S

    Gwint Online

    Ja bym dodał jakąś kartę bądź umiejętność jakiegoś dowódcy, która pogarszałaby morale przeciwnika. Np. Wszystkie jednostki przeciwnika - 1pkt.
  5. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Liczę na rynsztunek żmii, jako DLC, myślę że jeżeliby został udostępniony byłby to lekki rynsztunek - analiza stroju Letho.
  6. S

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Śmiga, miła noc mnie czeka. A wam życzę powodzenia w pobieraniu ;) Jestem z Wami.
  7. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie marudził. Gdyby DLC były płatne, to by marudzili że nie są darmowe. Po prostu taki typ ludzi. Po prostu dać coś - źle, nie dać, jeszcze gorzej. :)
  8. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    O, nie wiedziałem. Myślałem że finiszery/finishery to jakieś nowe zakończenia gry czy coś. :D Na przyszłość będę już pamiętał. Dzięki
  9. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Co to są te finiszery/finishery?
  10. S

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Poprawcie jeszcze zdolności - Techniki szkoły kota - Każdy element lekkiego rynsztunku dodaje +25% do obrażeń krytycznych i 5% do obrażeń od szybkich ciosów. Nie mam pojęcia czy tak ma być, ale patrząc na inne szkoły i ich zdolności to wszystkie dają 5% do bonusów np. szkoła cechu niedźwiedzia...
  11. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Patch pewnie będzie w następnym tygodniu, w tym tygodniu nie ma na co liczyć na niego. Jeśli patch wyjdzie w przyszłym tygodniu to też nie będzie DLC, czyli stój Ciri będzie za 2 tygodnie. :D
  12. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jutro będzie informacja pewnie o DLC i aktualizacji. :)
  13. S

    Zlecenie “Najgroźniejszy potwór na Skellige” oraz Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku już dostępne!

    Misja znakomita, jedna z lepszych, a może i najlepsza. Swoją drogą, kiedy będzie łatka 1.07?
Top Bottom