Recent content by spriggan1985

+
  1. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ale szukam wyzwania, bo gra robi się łatwa, i nie trzeba lizać mapy bo już wszystko się ma
  2. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Witam, czy jest szansa aby zaczynać NG+ na pierwszym lvl, tak od zera bez odblokowanych skillów, schematów, eliksirów oraz z czystą skrzynką?? pozdrawiam
  3. S

    Dziecko Starszej Krwi (Misja główna)

    Dziecko Starszej Krwi (Misja główna) Podczas wykonywania zadania "Dziecko Starszej Krwi" na Skellige, w laboratorium Avallaha spotykamy jego elfią przyjaciółkę, gdy Yennefer z nią rozmawia Geralt robi dziwną minę (jakby chciał ziewnąć na znak znużenia całą sytuacja) w stronę Ciri, w moich...
  4. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Alternatywne znaki Czy istniej szansa aby, alternatywne zastosowania znaków były aktywne nawet jak nie włoży się ich do aktywującego okienka. Wiem że istnieją mody zwiększające ilość aktywnych skillów, ale ja bym preferował taką możliwość w wersji "vanilla". Jeśli nie od początku to chociażby w...
  5. S

    Wiedźmin 3 - system craftingu

    Chyba też się wdarł błąd przy przerabianiu piór, a mianowicie, wszystkie pióra które przerabiam u rzemieślnika zamieniają się na "pióra potwora", a do wyrobu bełtów czy też innych dobrodziejstw potrzebne są "zwykłe" pióra I jeszcze jedno mi się przypomniało, znalezionych glifów i run do mieczy...
  6. S

    Wiedźmin 3: system walki

    A teraz z innej beczki, o co chodzi z tymi "finisherami", mam trofeum które dodaje 10% więcej exp ze ataki kończące. Ale nie wiem jak je wykonać, czy potrzebny jest jakiś skill na drzewku rozwoju??? pozdrawiam
  7. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jeśli kolekcjonerki różnią się tylko językiem, a nie zawartością to nie mam z tym problemu. Ale tu pojawia się kolejna zagwostka, czy wersja np. niemiecka nie będzie "trochę" ocenzurowana, wiem że tak robią. A na złość akurat mieszkam w Niemczech. Chyba zamówię z Austrii tam nie mają cenzury i...
  8. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    a ja zapytam, czy będzie możliwość rejestracji swojej kopii gry na GOG.com, aby mieć dostęp to darmowej kopii zapasowej. Jeśli tak, to dla mnie problem kolekcjonerki się rozwiążę, kupie na amazonie, a polską wersję bym sobie zassał z GOG.com
  9. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    nie rozumiem tylko dlaczego ilość była tak strasznie ograniczona, skoro jest popyt to powinna być podaż...podstawowa zasada handlu. teraz muszę się męczyć i szukać gdzieś po amazonach itp.
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ja kupiłem sobie kompa na urodziny w maju, więc nie będę wymieniał póki co, nawet gwarancja jeszcze nie ostygła
  11. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja mam Corsair H100i na procku, ładnie mi chłodzi, choć przyznam nie robiłem żądnych benchmarków, wiec nie wiem do ilu podskoczy temperatura
  12. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    no to to akurat wiem, ale czy tu na stronie Redów pojawią się paczki językowe jak do Wiedźmina 2
  13. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    czy polska edycja kolekcjonerska różni się czymś od zagranicznych??? Jeśli nie to super. I czy będą dostępne paczki językowe tak ,aby np. edycja kolekcjonerska kupiona za granicą miał polskie dialogi, bo tylko tak się powinno grać w te arcydzieło
  14. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    4.2 GHz na 1.248V widziałem filmiki jak facet kręcił ten procek do 5GHz, ale grzał się do 100 stopni i spadało na 4.8 wszystko zależy od chłodzenia
  15. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    I już wszystko jasne, imponujący sprzęt
Top Bottom