Recent content by ssj10

+
  1. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    na pytanie czy można zainstalować grę z internetu posiadając gre na płytach z kluczem odpowiadasz : a) tak - można [piszasz jak] b) nie - jest to nie możliwe c) nie wiem - jestem moderatorem bo szwagier załatwił mi robote ps: moderator, usuń moje konto z tego forum - już nie będę tu zaglądał
  2. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    nie z powietrza np z serwera lub chmury... skad mam wiedziec, stad pytanie... logiczne ze zapłaciłem raz to po co mam płacić drugi - tylko kwestia czy się da.. ale skoro masz tak odpowiadać to szkoda nerwów. łatwiej będzie kupić czytnik płyt jak odpowiadać na takie trollowe komentarze gog.com...
  3. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    napisałem że instalowałem z płyty i nic więcej. w sumie juz trzeci raz to pisze ale ok.. tak napisałem, czekam na odpowiedz
  4. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    zeby zaintalowac wiedzmina z płyty trzeba miec konto na gog.com? NIE! więc nawet nie mam konta. stworzylem je teraz co nie ma komletnie sensu
  5. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    j/w gre instalowałem z płyt na starym laptopie i tyle. nic wiecej nie robiłem. w tym laptopie nie mam cdrom. gre uzywałem tylko ja i nigdzie nie była rejestrowana, pozyczana ani nic z tych rzeczy. czy klucz uzyłem podczas instalacji z płyt na starym laptopie- NIE PAMIETAM - nawet jesli tak to...
  6. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    na tej liście jest tylko kilka gier - wiedzmina nie ma - kod nie dziala tam
  7. ssj10

    gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

    Posiadam oryginalnego wiedzmina 3 na płytach, grałem wcześniej ale zmieniłem laptopa w którym nie ma czytnika płyt i nie mam jak zainstalować. Czy jest możliwość pobrania gry np z gog.com i wykorzystać klucz produktu który był w pudełku? Czy musze kupić nową grę lub czytnik płyt? Już raz...
Top Bottom