Recent content by stracony

+
  1. S

    Seriale

    no Twin Peaks daje po łbie, nie da się ukryć, szczególnie koniec.speszial ejdżent delj kuper :>
  2. S

    Seriale

    The Pacific jest względnie słaby. Do pięt KB nie dorasta. Ostatnie dwa odcinki tnz, 1x08 i 1x09 były dramatyczniejsze, i rzeczywiście było parę scen drastycznych, ale to chyba tyle. Poprzednie 8 wydawały się strasznie powierzchowne. Głupia sprawa, ale mi się KSD tyż podoba. Pewnie chodzi o...
  3. S

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    prócz "chędożyć" ja także już nigdy nie zapomnę "wąpierz" i "nietopyrz", Taaa, jakby w Polsce obsługa po sklepach na oznaczenia typu 18+ patrzała. Jeszcze jakby miał szczaw flaszkę kupić to może by był problem, ale grę komputerową w empiku? Cyk, jest.Poza tym niech dzieciaki nacieszają się...
  4. S

    Co sądzisz o nowym forum?

    Od tego jest funkcja scalania podwójnych postów (double post automerging), którą każde normalne forum posiada. Na fikuśny UI czas był, a podstawowych funkcji wciąż brak. Zgryźliwością tego nie nadrobisz.
  5. S

    Co sądzisz o nowym forum?

    Jeśli zdecydowana większość użytkowników chce starego forum, a użytkownicy to bez wątpienia klienci, to stare forum winno wrócić. Rozumiem także wyraźnie widoczną frustrację moderatorów, bo zapewne decyzja należy do ludzi z CDPR (i to pewnie jednej czy dwóch osób, które z forum są...
  6. S

    Co sądzisz o nowym forum?

    siemacie, chwilę mnie tu nie było, a to głównie dlatego, że nie trawię nowego designu. Jest ładny, prawda, ale przy tym ekstremalnie niefunkcjonalny...134 (81.2%) - Jest do dupy.Dać starą wersję.Ano właśnie. Więc grzecznie pytam: kiedy wróci stara wersja? Tzn stara w sensie layoutu, nowa...
  7. S

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

    A dałbyś za to głowę? ;)
  8. S

    Wiedźmiński Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

    Niestety w ferworze walki zostały zjedzone ;D
  9. S

    Zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2

    E tam nie ma ;)
  10. S

    Rycerz czy Pani Nocy?

    Nie ma czegoś takiego jak owy kodeks. To wymysł Geralta był żeby się od niewygodnych (z jakichkolwiek powodów) zleceń wykręcać. Poza tym ludzie "szanują profesje przestrzegające kodeks". Rycerza!!! Wszystkie potwory muszą umrzeć! Po to są wiedźmini!
  11. S

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Czy oznacza to, że jak ktoś nie zarejestrował gry to działów tych zobaczyć nie może?
  12. S

    Sygnatury

    A co ja takiego napisałem?Aha, łapię, nie było emotki na końcu zdania, a bez emotek to już nidyrydy powiedzieć czy ktoś żartuje. Ten post sponsoruje emotka ;) i ;D
  13. S

    Seriale

    Rzeczywiście KB jest dobra. Jedna kompania ale różne historie, różni ludzie, każdy odcinek jest inny. Wojna pokazana jest jako coś traumatycznie strasznego. Generalnie jest to serial stricte antywojenny. Warto polecić. Prawdę waść prawisz. Firefly jest rzeczywiście speszial. Ponoć uznawany za...
  14. S

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Czy względem flag nie chodziło ci raczej o fizykę w wykonaniu PhysX? To nie jest takie proste jak piszesz. (Bez wchodzenia w szczegóły dot tego czym i jak DX10 miesza) "kilka lepszych efektów" może stanowić sendo "cudowności" gry. Najnowsze produkcje są pisane z myślą o DX10 i oferowane przez...
Top Bottom