Recent content by strazak92

+
  1. S

    Co nieco o sprzęcie

    Aktualnie posiadam MSI H81M-E33 czy przesiadka na jakąś z tych 3 da mi zauważalną różnicę? Reszta sprzętu to i7 4790, gtx 970, 16gb ram. Po prostu zastanawiam się czy warto wymienić płytę na lepszą, bo jednak obecna nie należy chyba do najlepszych.
  2. S

    Co nieco o sprzęcie

    Witam. Szukam porady, mianowicie chcę kupić płytę główną i mam dylemat, nie wiem którą z 3 wybrać: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3, Gigabyte G1.Sniper Z97 lub Asrock Fatal1ty Z97X Killer czy ktoś może mi podać swoje uwagi?
  3. S

    Patch 1.05 - nowe bugi

    A ktoś ma buga, że jeśli zginę kiedy pada deszcz i wczytam save' a to pogoda niby jest deszczowa, deszcz słychać, a go nie widać czy tylko ja to mam? :P
  4. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Warto używać blokady fps?
  5. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ja to mam nadzieję, że system zapisu gry będzie się opierał na 'slotach' / 'profilach' tak aby np 2 osoby mogły komfortowo grać.. oby nie było to tak jak w W2 ... -.-
  6. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A wiadomo coś o tym jak będzie wyglądać system zapisu gry? Czy będzie to jak w W2 czy może coś jak Dragon Age? Liczę na to drugie, bo gra we dwójkę w W2 jest irytująca przez system save' ów -.- mam nadzieję, że tutaj będzie można stworzyć swój profil albo będą chociaż "sloty" na save' y :)
  7. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To jak, wybrać radeona r9 290x czy gtx 780, a może jednak tego 760?
  8. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Zaczynam się gubić :D Powiem tak, na tą chwilę mam do wyboru GTX 780 i Radeona R9 290x obie w cenie około 1300 zł .
  9. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    GTX 780 na allegro nawet jest po 1300 .. GTX 780ti zaczyna się od 2 tys :)
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tu już nie chodzi o kwestię przepadania za jakąś firmą, po prostu obiektywnie która jest lepsza?
  11. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To jaka karta byłaby odpowiednia? Mówimy o takiej w cenie do 1300 zł :)
  12. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja się zastanawiam nad kupnem i5 4690 i do tego msi gtx 760 4gb i 8gb ram, taki zestaw wystarczy? Czy lepiej coś zamienić? Nie mam środków na droższy zestaw od tego. Jak myślicie?
  13. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Dzięki, oglądałem w słabej jakości i widząc tylko obrys zastanawiałem się co to :)
  14. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Witajcie! Zauważyliście na tym materiale dużego potwora tak od 12:30 na "horyzoncie"? Macie pomysł co to? I dlaczego pod wskaźnikiem pory dnia/pogody pokazana jest nazwa potwora? To oznacza jakiego najsilniejszego możemy spotkać na owym terenie?
Top Bottom