Recent content by Sylwek7177

+
  1. Sylwek7177

    Zaprzestańmy dyskryminować Scoia'tael!

    Piotrze harmonia jest cechą driad a więc nie przestaje działać ale uwaga wg. książek Milva przerzucała do Brokilonu niedobitki "wiewiórek". Sytuacja jest dziś nieco dziwna teraz bo masz karty typowo "wiewiórcze" praktycznie we wszystkich taliach takie rasy jak niziołki, gnomy etc, istnieją już...
  2. Sylwek7177

    Zaprzestańmy dyskryminować Scoia'tael!

    1600888997 Może problem leży, gdzie indziej ? Taka sugestia by karty miały rodzaj więzi dwojakiej - kultura / np. teren leśny czy pustynny oraz np. rasa elf/ driada/ krasnolud powinna być możność grania wszystkimi kartami z więzią ale uwagą tą konkretną więzią - teren leśny wszystkie rasy...
  3. Sylwek7177

    Siema kiedy kolejna podróż

    Jak dla mnie do dobra data przełom roku - łapiesz zimę i wiosnę fajnie:beer:
  4. Sylwek7177

    Siema kiedy kolejna podróż

    Mam taki drobny pomysł - niech kolejna podróż dotyczy samego początku opowieści - Vissenna i Korin (rodziców Geralta), Korin liczne umiejętności wojownika jako karta, Vissena jako druidka posiadała czary druida, można dodać karty bobołaków, vranów, kręgi druidów, kościej etc. to czasy, gdy...
  5. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    dzięki za radę
  6. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    Widzisz nie pamiętam miałem kociokwik w pracy i nie położę głowy na pieniek że na pewno coś zrobiłem wiem, że ukończyłem premium ale ciągle mi wisi otwarta ta zwykła podróż. cóż za kilka miesięcy pojawi się trzecia podróż typuje Eskela i Lamberta a Ty ?
  7. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    Więc to mój błąd nie zrobiłem w terminie moja wina i nauka na przyszłość. dzięki za pomoc jak widzisz ciągle się uczę.:shrug:
  8. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    Najgorsze jest to,że nie mam pewności czy system mi zapisał te zadania - więc najlepiej byłoby po prostu je ukończyć .
  9. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    Słuchaj licznik u mnie w ogóle dziwnie działa - w tym sezonie mam 35 wygranych, 232 przegranych i 3 remisy co dziwne praktycznie nic mi się rusza mimo wielu walk stoczonych zarówno przegranych jak wygranych zero reakcji łaskawie jedno plus ruszyło.
  10. Sylwek7177

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    1600180919 U mnie stanęło na 9/36 i 13/36 i kicha dalej nie liczy co reinstalka nic nie dała - co dziwne ostatnio zaliczyło mi maskę foltesta - chyba kilkadziesiąt kluczy za ukończenie podróży pójdzie mi koło nosa. Co śmieszne premium mam ukończone w 100%
  11. Sylwek7177

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Widzisz to dziwne mam otwarte kontrakty z podróży nawet jak je zaznaczam system mi ich nie odpisuje jeden 9/36, drugi bodajże 13/36 co najdziwniejsze maskę foltesta mi pozwolił system zaliczyć niedawno - nic nie rozumiem.
  12. Sylwek7177

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Mam inne pytanie dotyczące "Podróży Geralta" - czy jest szansa na dokończenie wciąż otwartych przygód z tej podróży nadmieniam, że wersję premium mam ukończoną - jakieś pomysły?
  13. Sylwek7177

    Kończę z Gwintem - dziękuję wszyskim za wspólną grę.

    Dziwne, ja gram od kilku miesięcy i jestem bity częściej niż wygrywam ale każda rozgrywka słowo każda mnie czegoś uczy poznaję kombinację kart jakich nigdy nie znałem a co śmieszne sam bym jeszcze kilka miesięcy temu bym nie zagrał. 1600173366 Mam taką radę dla nowych graczy postarajcie się...
  14. Sylwek7177

    Assassin's Creed

    Mam pytanie ogólne, czy istnieje fizycznie opcja przejścia solucji "Siedmiu Chłopów" niż rozbieg i skok w oparciu o hak ??
  15. Sylwek7177

    Zmiana w taliach kart

    Tak naprawdę to brak wielu postaci z wieśka 1 a inne są w użyciu - przykładowo można dodać postać "Wielkiego Mistrza" jako dowódcę wraz z postaciami zakonu oraz salamandry. Salamandra jak dla mnie jest ok tylko nie w Novigradzie cały W1 działa w rejonie Wyzimy, Podobnie postać Talara jego...
Top Bottom